553875-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen – Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMěření, posuzování a snižování hlukové zátěže
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.
Interne Kennung01CS-000391
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelJHC Okres Strakonice – komplexní posouzení II. etapa – po novele NV 2022/23
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je navázání na zpracovanou I. etapu hlukového mapování. Měření se týká 383 objektů, které dle I. etapy spadají do III. a IV. třídy v noční době čili >58 dB a dále na žádost Krajské hygienické stanice dalších 60 objektů, které dle I. etapy spadají do II. třídy. Dohromady se jedná o 443 měřících bodů. Měření zahrne celé sčítací úseky. V každém sčítacím úseku bude provedeno 24hodinové měření hluku za účelem zjištění aktuální hlukové zátěže na pozemních komunikacích I. třídy v chráněných venkovních prostorech staveb, které bude doplněno 2 měřícími sondami pro zajištění požadované přesnosti měření hluku. II. etapa – detailnější prověření konkrétního území v rozsahu prostorově menší lokalita (obec) na základě výstupů z I. etapy. Výstupem této etapy je informace o konkrétních nadlimitně hlukem zasažených objektech.
Interne Kennung05PU-003363