553891-2025 - Ergebnis
Polen – Sportkleidung – Dostawa sprzętu sportowego, obuwia sportowego, odzieży sportowej, pucharów i smarów - sprawa nr 38/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu sportowego, obuwia sportowego, odzieży sportowej, pucharów i smarów - sprawa nr 38/2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzętu sportowego, odzieży, obuwia, pucharów oraz smarów, zgodnie z wymaganiami oraz warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia, w ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych przez Zamawiającego. Rodzaj przedmiotu zamówienia określony został szczegółowo w dokumentacji zamówienia. Opis i liczba części zamówienia: liczba zadań - 4 Zadanie nr 1: „Dostawa sprzętu sportowego” Zadanie nr 2: „Dostawa odzieży sportowej” Zadanie nr 3: „Dostawa obuwia sportowego” Zadanie nr 4: „Dostawa pucharów oraz smarów” Miejsce dostawy: - magazyn sekcji zabezpieczenia szkolenia przy ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. Realizacja dostaw przedmiotu zamówienia odbywać się będzie jako dostawy sukcesywne w terminie do 60 dni kalendarzowych od dni zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung362026-2025
Interne Kennung38/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18820000 Sportschuhe, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu sportowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sportowego zgodnie z wymaganiami oraz warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia, w ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych przez Zamawiającego. Rodzaj przedmiotu zamówienia określony został szczegółowo w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: 89-pozycji asortymentowych, w tym m.in.: czepek pływacki, płetwy pływackie, rower spinningowy, piłka lekarska slam ball, lina do przeciągania, lina do wspinania, atrapa pistoletu z gumy, atrapa saperki z gumy, atrapa noża z gumy, atrapa pałki z gumy, lotka do badmintona, rakieta do tenisa ziemnego, ręcznik, plecak sportowy, owijka zewnętrzna do rakiety tenisowej, stoper elektroniczny 60-100 czasowy, skrzynia plyometryczna, gryf trap-bar, pas dip belt, wałek do masażu/roller, maty amortyzujące pod ciężary, piłka nożna meczowa, maszyna na mięśnie dwugłowe ud, czepek pływacki rękawice bokserskie treningowe, rękawice treningowe ring, ergometr, ławeczka regulowana do ćwiczeń, stojaki treningowe, brama treningowa, zestaw talerzy olimpijskich, zestaw talerzy olimpijskich, gryf sztangi prostej olimpijskiej, gryf sztangi łamanej, uchwyt sznur do bramy, uchwyt prosty do wyciągu krótki, uchwyt obrotowy do wyciągu, uchwyt prosty do wyciągu długi, zaciski do sztangi, rower powietrzny, rakietka do tenisa stołowego, siatka do stołu do tenisa stołowego, piłka do siatkówki, drążek gimnastyczny zawieszany na drabinkach, taśma do mierzenia, gwizdek sportowy dla instruktora, okulary pływackie , pulsometr z gps dla instruktora, torba sportowa dla instruktora, plecak sportowy dla komisji, pulsometr z gps, rakietki do badmintona, atrapa karabinka akm z bagnetem guma, piłka nożna halowa, piłka do koszykówki, linie boiska do siatkówki plażowej, siatka do siatkówki, słupki do badmintona, siatka do badmintona, deska do tenisa stołowego, okładzina do tenisa stołowego, okładzina do tenisa stołowego, torba – worek na piłki, manekin treningowy leżący, manekin treningowy stojący, chip si, opisownik do bno, kompas do bno, lampion do bno, stojak do lampionów, piłka do siatkówki plażowej, przyrząd do sprawdzania wysokości siatki, uchwyt magazynowy na słupki siatkówki, deska do tenisa stołowego, okładzina do tenisa stołowego, piłka do tenisa stołowego, naciąg do rakiety tenisowej, piłka do tenisa ziemnego, maszyna do wyrzucania piłek tenisowych, kosz na piłki do tenisa ziemnego, rakieta do badmintona, skakanka sportowa, kamizelka obciążeniowa, guma do ćwiczeń, skrzynia plyometryczna, torba / siatka na piłki, plecak sportowy /dla instruktora/, okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją /dla instruktora/. Miejsce dostawy: - magazyn sekcji zabezpieczenia szkolenia przy ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. Realizacja dostaw przedmiotu zamówienia odbywać się będzie jako dostawy sukcesywne w terminie do 60 dni kalendarzowych od dni zawarcia umowy.
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 18523000 Stoppuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke, 19510000 Gummiwaren, 30192200 Bandmaße, 31223000 Lampenhalter, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33733000 Sonnenbrillen, 34312700 Treibriemen aus Gummi, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 35321100 Handfeuerwaffen, 37312500 Pfeifen, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37421000 Turnmatten, 37422100 Recks, Barren, 37430000 Boxausrüstung, 37440000 Fitnessgeräte, 37441000 Aerobiczubehör, 37441300 Fahrradergometer, 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten, 37451600 Pitching-Maschinen, 37451700 Fußbälle, 37451730 Fußballtrainingshilfen, 37452110 Badmintonbälle, 37452700 Tennisausrüstung, 37452910 Volleyballpfosten, 37461000 Tischspiele und entsprechende Ausrüstungen, 37461500 Tischtennisplatten, 37461520 Tischtennisschläger, 37535292 Ausrüstung für Seilklettern, 38111100 Kompasse, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 38300000 Messinstrumente, 38425100 Druckmesser, 39151100 Regalanlagen, 39162100 Lehrmittel, 39221200 Tafelgeschirr, 39241100 Messer, 39514100 Handtücher, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 44514000 Werkzeuggriffe und Werkzeugteile, 44514100 Werkzeuggriffe
LosLOT-0002
TitelDostawa odzieży sportowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży sportowej zgodnie z wymaganiami oraz warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia, w ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych przez Zamawiającego. Rodzaj przedmiotu zamówienia określony został szczegółowo w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: 89-pozycji asortymentowych, w tym m.in.: spodenki kąpielowe męskie, kostium pływacki startowy jednoczęściowy damski, koszulka sportowa damska dla instruktora, skarpety sportowe damskie, spodenki sportowe damskie dla instruktora, koszulka sportowa damska dla komisji egzaminacyjnej, dres sportowy damski dla komisji egzaminacyjnej, kostium pływacki damski jednoczęściowy, dres sportowy reprezentacyjny, komplet do piłki nożnej, bluza do biegania, koszulka sportowa do biegania, spodenki sportowe (do biegania), leginsy długie letnie damskie, dres sportowy ortalionowy, spodenki sportowe, koszulka sportowa, dres sportowy męski, koszulka sportowa męska, dres reprezentacyjny, koszulka sportowa, spodenki sportowe, bluza do biegania, skarpety sportowe, skarpety sportowe, spodenki do biegania, skarpety sportowe kompresyjne, bielizna termoaktywna męska letnia (koszulka z kr. rękawem, spodenki) dla instruktora, czapka letnia dla instruktora, dres sportowy (ortalionowy) dla instruktora, dres sportowy dla instruktora, koszulka sportowa męska dla instruktora, kurtka membranowa /gore-tex/ dla instruktora, kurtka z tkanin wysokotechnicznych letnia dla instruktora, kurtka z tkanin wysokotechnicznych wodoodporna dla instruktora, rękawice treningowe – sportowe dla instruktora, skarpety sportowe męskie dla instruktora, spodenki sportowe męskie dla instruktora, spodnie z tkanin technicznych zimowe dla instruktora, bluza do biegania, czapka sportowa, dres ortalionowy (sportowy), koszulka sportowa, legginsy długie letnie, legginsy długie zimowe, rękawice treningowe – biegowe, skarpety sportowe męskie, spodenki sportowe, spodnie do biegania, bielizna termoaktywna letnia (koszulka z kr. rękawem, spodenki), czapka letnia, czapka zimowa, dres sportowy, koszulka sportowa, kurtka z tkanin wysokotechnicznych letnia, kurtka z tkanin wysokotechnicznych wodoodporna, rękawice sportowe zimowe, rękawice treningowe – sportowe, skarpety sportowe, spodenki sportowe, spodnie z tkanin technicznych letnie, spodnie z tkanin technicznych wodoodporne, spodnie z tkanin wysokotechnicznych zimowe, bluza do biegania, koszulka sportowa, spodenki sportowe, leginsy długie letnie, dres ortalionowy do bno, skarpety długie do bno, skarpety sportowe, getry piłkarskie, rękawice sportowe zimowe dla instruktora, bielizna termoaktywna letnia (koszulka z kr. rękawem, spodenki) dla instruktora, bielizna termoaktywna zimowa (koszulka z dł. rękawem, leginsy) dla instruktora, czapka letnia dla instruktora, czapka zimowa dla instruktora, dres sportowy ortalionowy dla instruktora, dres sportowy dla instruktora, koszulka sportowa dla instruktora, spodenki sportowe dla instruktora, koszulka sportowa z nadrukiem komisji egzaminacyjnej, spodnie z tkanin technicznych letnie dla instruktora, spodnie z tkanin technicznych wodoodporne dla instruktora, spodnie z tkanin technicznych zimowe dla instruktora, kurtka z tkanin technicznych wodoodporna dla instruktora, kurtka z tkanin technicznych zimowe dla instruktora, kurtka membranowa gore-tex dla instruktora, kimono do judo. Miejsce dostawy: - magazyn sekcji zabezpieczenia szkolenia przy ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. Realizacja dostaw przedmiotu zamówienia odbywać się będzie jako dostawy sukcesywne w terminie do 60 dni kalendarzowych od dni zawarcia umowy.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa obuwia sportowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia sportowego zgodnie z wymaganiami oraz warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia, w ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych przez Zamawiającego. Rodzaj przedmiotu zamówienia określony został szczegółowo w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: 28-pozycji asortymentowych, w tym m.in.: obuwie sportowe halowe damskie, obuwie sportowe do siatkówki męskie, obuwie sportowe do biegania, obuwie halowe do futsalu, obuwie do biegania, obuwie do siatkówki, obuwie do bno, obuwie do koszykówki męskie, klapki basenowe dla instruktora, obuwie sportowe zimowe dla instruktora, obuwie sportowe halowe damskie dla komisji, obuwie sportowe letnie dla komisji, obuwie sportowe zimowe dla komisji, obuwie sportowe do tenisa ziemnego, buty turystyczne letnie, buty do piłki nożnej halowej, buty do piłki siatkowej, obuwie sportowe do badmintona, obuwie sportowe do tenisa stołowego, obuwie sportowe do tenisa ziemnego, obuwie sportowe do koszykówki, obuwie do piłki nożnej halowej, obuwie sportowe zimowe dla instruktora, buty turystyczne zimowe dla instruktora, buty turystyczne letnie dla instruktora, klapki basenowe. Miejsce dostawy: - magazyn sekcji zabezpieczenia szkolenia przy ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. Realizacja dostaw przedmiotu zamówienia odbywać się będzie jako dostawy sukcesywne w terminie do 60 dni kalendarzowych od dni zawarcia umowy.
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18820000 Sportschuhe
LosLOT-0004
TitelDostawa pucharów i smarów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pucharów i smarów zgodnie z wymaganiami oraz warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia, w ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych przez Zamawiającego. Rodzaj przedmiotu zamówienia określony został szczegółowo w dokumentacji zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia: 23-pozycje asortymentowe, w tym m.in.: zestaw pucharów za osiągnięcia sportowe, medal + wstążka, płyn do prania odzieży sportowej, magnezja, puchar, olej silikonowy do bieżni elektrycznych preparat konserwująco-naprawczy (spray), silikon spray, płyn do dezynfekcji, pianka do plastików i tworzyw sztucznych, zabezpieczenie gwintów, WD-40, płyn do czyszczenia skór, ścierka z mikrofibry, farba spray czarna połysk, farba spray siwa połysk, farba spray biała połysk, rozpuszczalnik uniwersalny, papier ścierny, płyn do prania odzieży sportowej. Miejsce dostawy: - magazyn sekcji zabezpieczenia szkolenia przy ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz. Realizacja dostaw przedmiotu zamówienia odbywać się będzie jako dostawy sukcesywne w terminie do 60 dni kalendarzowych od dni zawarcia umowy.
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 14810000 Schleifmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18512200 Medaillen, 19520000 Kunststoffprodukte, 24951120 Silikonfett, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 39298700 Trophäen, 39525800 Putztücher, 39831000 Waschmittel, 39831500 Fahrzeugreiniger, 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze, 44832000 Lösungsmittel