553897-2026 - Wettbewerb
Polen – Batteriesätze – "Wykonanie magazynów energii na terenie Gminy Zabrodzie".
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Wykonanie magazynów energii na terenie Gminy Zabrodzie".
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie dostawy z montażem magazynów energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych w 50 domach mieszkalnych oraz w 4 obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Zabrodzie zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym Opis przedmiotu zamówienia jako Załącznik nr 1a do SWZ dotyczącym domów mieszkalnych wraz z załącznikiem nr 1c do SWZ dotyczącym rodzajów instalacji dla budynków mieszkalnych oraz zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym Opis przedmiotu zamówienia jako Załącznik nr 1b do SWZ dotyczącym obiektów użyteczności publicznej. Przedmiotowe instalacje będą montowane dla potrzeb energetycznych budynków użyteczności publicznej oraz domów mieszkalnych na terenie Gminy Zabrodzie. Do wykonania zamówienia Wykonawca wykorzysta fabrycznie nowe magazyny energii elektrycznej, spełniające wymagania określone w tabeli w pkt. 6.1.2.2 PFU, zapewniające możliwość wdrożenia dedykowanego systemu informatycznego, opisanego poniżej w pkt 11 . Wykaz obiektów, w których ma dojść do wykonania instalacji magazynów energii elektrycznej, został zawarty w Tabeli na stronie nr 2 Programu Funkcjonalno-Użytkowego (dalej jako „PFU”) dla obiektów użyteczności publicznej stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz w załączniku nr 1 do PFU dotyczącym domów mieszkalnych. Instalacje magazynów w budynkach użyteczności publicznej dla energii elektrycznej będą o następujących pojemościach: a) nie mniejszej niż 5 kWh (1 szt.), b) nie mniejszej 7 kWh (2 szt.), c) nie mniejszej niż 10 kWh (1 szt.) Instalacje magazynów w domach jednorodzinnych dla energii elektrycznej będą o następujących pojemościach: a) nie mniejszej niż 6 kWh (25 szt.), b) nie mniejszej niż 10 kWh (25 szt.). Tak wskazana pojemność magazynów energii elektrycznej jest dostosowana do produkcji energii elektrycznej w istniejących urządzeniach OZE.
Interne KennungRG.271.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie magazynów energii na terenie Gminy Zabrodzie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf