553917-2026 - Ergebnis
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – NADZOR NAD RADOVIMA ZA POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE NA PODRUČJU GORSKOG KOTARA - LOKVE, RAVNA GORA, VRBOVSKO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NADZOR NAD RADOVIMA ZA POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE NA PODRUČJU GORSKOG KOTARA - LOKVE, RAVNA GORA, VRBOVSKO
Beschreibung: NADZOR NAD RADOVIMA ZA POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE NA PODRUČJU GORSKOG KOTARA - LOKVE, RAVNA GORA, VRBOVSKO
Interne Kennung: MV 13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 - USLUGE NADZORA NAD RADOVIMA "Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda dijela naselja Lokve - DIP-ovo naselje i izgradnja sustava javne odvodnje naselja Lokve - dio 1“
Beschreibung: Stručni nadzor nad sanacijom vodoopskrbnih cjevovoda dijela naselja Lokve - DIP-ovo naselje i izgradnja sustava javne odvodnje naselja Lokve - DIO 1
Interne Kennung: MV 13/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - USLUGE NADZORA NAD RADOVIMA " Izgradnja vodoopskrbnog sustava i sustava javne odvodnje na području općine Ravna Gora (Cagar) i sanacija dijela tlačnog vodovodnog cjevovoda CS Šije – VS Kosa“
Beschreibung: Stručni nadzor nad izgradnjom vodoopskrbnog sustava i sustava javne odvodnje na području općine Ravna Gora (Cagar) i sanacija dijela tlačnog vodovodnog cjevovoda CS Šije – VS Kosa
Interne Kennung: MV 13/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 - USLUGE NADZORA NAD RADOVIMA "Sanacija transportnog cjeovovoda VS Sv. Ilija – VS Nadvučnik“
Beschreibung: Stručni nadzor nad sanacijom transportnog cjeovovoda VS Sv. Ilija – VS Nadvučnik
Interne Kennung: MV 13/2026-3