553918-2026 - Ergebnis
Estland – Büromöbel – Eesti Vabariigi suursaatkonnas Jerevanis sisustuse ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eesti Vabariigi suursaatkonnas Jerevanis sisustuse ostmine
Beschreibung: Lepingu objektiks on sisustuse ostmine Eesti Vabariigi suursaatkonda Jerevanis, Armeenias (edaspidi "Asjad") Lepinguga fikseeritud mahus ja tingimustel, samuti nimetatud ostuga seotud ning sellest tulenevad tööd ja toimingud (sealhulgas Asjade tootmine ning ettevalmistamine, paigaldus ja transportimine Ostja territooriumile) kuni Asjade üleandmiseni Ostja poolt määratud kohas ja Asjade lõpliku vastuvõtmiseni Ostja poolt, samuti garantiiaegsed toimingud. Müüja kohustub Asjad tarnima ja paigaldama ehitistesse aadressil Gr. Lusavorich str. 9, Jerevan, Armeenia. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311506-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000