2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dārza tehnikas iegāde Dārzkopības institūta vajadzībām
Beschreibung: Dārza tehnikas iegāde Dārzkopības institūta vajadzībām
Interne Kennung: APP DI 2026/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Traktoram piekabināms kauss melnzemes un citu materiālu sijāšanai
Los: LOT-0002
Titel: Pašgājējdarba platforma dārza augļu lasīšanai no kokiem