2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth – Psychiatrická léčebna Petrohrad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rozvoje a zkvalitnění vnitřního i vnějšího fungování organizace zadavatele prostřednictvím implementace moderního informačního systému podporujícího koncept e health. Součástí řešení je zavedení elektronické zdravotnické dokumentace a dalších funkcionalit, které umožní efektivní využívání informačních technologií a postupů v oblasti zdravotnictví, včetně zajištění interoperability a bezpečného propojení interních procesů organizace s vnějším prostředím.
Interne Kennung: VZ-20082/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění (dále jen „ZZVZ“) v souladu s § 56 v otevřením řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje, s přihlédnutím k § 100 odst. 2 Zákona, možnost nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva (nebo více smluv) odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. V případě, že dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, vyhrazuje si zadavatel, že bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.