553960-2026 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 6-10 lat oraz dziadków i lekarzy POZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 6-10 lat oraz dziadków i lekarzy POZ
BeschreibungKompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 6-10 lat oraz dziadków i lekarzy POZ
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Opracowanie, kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci ”
BeschreibungOpracowanie, kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja oraz monitorowanie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen, 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen