See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada detaljnih topografskih karata i topološka dorada podataka Temeljne topografske baze za listove TK250 Dubrovnik i Prevlaka (TK25, TK50, TK100 i TK250) - Potprogram B i Potprogram C
Beschreibung: Predmet ove nabave je izrada detaljnih topografskih karata i topološka dorada podataka Temeljne topografske baze za listove TK250 Dubrovnik i Prevlaka (TK25, TK50, TK100 i TK250) - Potprogram B i Potprogram C. Navedeno obuhvaća sljedeće aktivnosti: - Topološka dorada podataka TTB - Ažuriranje podataka TTB - Izrada podataka topografskih i kartografskih baza za mjerila 1:25000, 1:50000, 1:100000 i 1:250000 STOKIS-a
Interne Kennung: 19/26 EV-V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000