554003-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schneeräumung – Provádění vybraných činností zimní údržby v Liberci 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění vybraných činností zimní údržby v Liberci 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění vybraných činností zimní údržby v Liberci a v jeho městských částech, v souladu s podmínkami a požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci, tj zmírňování nebo odstraňování závad ve sjízdnosti a schůdnosti vzniklých zimními povětrnostními podmínkami na vozovkách III. tříd města Liberec, a to pluhování nebo pluhováním s posypem předepsaným posypovým materiálem. Konkrétně se jedná o: • pluhování komunikací dle technologických postupů popsaných v příloze č. 5 zadávací dokumentace, která bude přílohou č. 3 smlouvy o dílo a v souladu s rozsahem a podmínkami provádění zimní údržby definované v příloze č. 4 zadávací dokumentace, která bude přílohou č. 2 smlouvy o dílo, • posyp komunikací dle technologických postupů popsaných v příloze č. 5 zadávací dokumentace, která bude přílohou č. 3 smlouvy o dílo a v souladu s rozsahem a podmínkami provádění zimní údržby definované v příloze č. 4 zadávací dokumentace, která bude přílohou č. 2 smlouvy o dílo a držení pohotovosti. • držení pohotovosti v souladu s rozsahem a podmínkami provádění zimní údržby definované příloze č. 2 zadávací dokumentace, která bude přílohou č. 2 smlouvy o dílo (dále jen „držení pohotovosti“).
Interne KennungVZ/26/0035
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0014
TitelPark A
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění vybraných činností zimní údržby v Liberci a v jeho městských částech, v souladu s podmínkami a požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci, tj zmírňování nebo odstraňování závad ve sjízdnosti a schůdnosti vzniklých zimními povětrnostními podmínkami na vozovkách III. tříd města Liberec, a to pluhování nebo pluhováním s posypem předepsaným posypovým materiálem.
Interne Kennung6
LosLOT-0012
Titel3/11
Interne Kennung4
LosLOT-0011
Titel3/8
Interne Kennung3
LosLOT-0001
Titel3/4
Interne Kennung1
LosLOT-0010
Titel3/5
Interne Kennung2
LosLOT-0013
Titel3/12
Interne Kennung5
LosLOT-0017
TitelPark C
Interne Kennung9
LosLOT-0015
TitelPark B1
Interne Kennung7
LosLOT-0016
TitelPark B2
Interne Kennung8