2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZOO Hodonín - nákup sortimentu pro stánek se suvenýry
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem, zadá zadavatel veřejnou zakázku na základě Rámcové dohody, vždy na základě písemné výzvy k podání nabídky na veřejnou zakázku a uzavření Objednávky. Zadavatel bude realizovat jednotlivé veřejné zakázky na základě Objednávek uzavřených dle svých provozních potřeb, kterým je vybraný dodavatel povinen bezvýhradně kdykoliv vyhovět. Plnění Rámcové dohody není podmíněno jakýmkoliv minimálním odběrem. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky plyšových, plastových a dřevěných hraček s motivy zvířat, papírenského zboží, nádobí a textilu. (Předmětem veřejné zakázky nejsou dodávky reklamního a brandového zboží.)
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001