2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu a rozvoje ICT
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je výběr nejvhodnější nabídky účastníka, se kterým bude dále uzavřena smlouva na zajištění správy ICT. Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění provozu a rozvoje ICT zadavatele (dále jen „správa ICT“) v rozsahu blíže specifikovaném touto zadávací dokumentací. Kompletní zajištění správy ICT zadavatele a poskytnutí dalších služeb v souvislosti se zajištěním správy ICT zahrnuje: 1. poskytování služeb dle přílohy č. 2a této zadávací dokumentace v SLA uvedených v této příloze, 2. zajištění služby HelpDesku a jeho instalace a migrace nebo naplnění stávajících dat konfigurační databáze, HelpDesk musí splňovat parametry uvedené v příloze č. 2b zadávací dokumentace, 3. trvalá aktualizace provozní a bezpečnostní dokumentace a implementace nástrojů a metodik podporujících procesní model řízení správy ICT a vyhodnocování SLA (včetně zajištění měsíčního předávání výsledků měření plnění SLA), 4. konzultační a projektová činnost v souvislosti se správou ICT 5. kyberbezpečnost 6. správa Microsoft 365 Podrobnosti plnění stanoví obchodní podmínky zadavatele.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001