2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych świadczących mentoring dla pracowników badawczych, badawczo-dydaktycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa operatorska polegająca na zapewnieniu ekspertów merytorycznych (mentorów) świadczących mentoring dla pracowników badawczych, badawczo-dydaktycznych, naukowych oraz doktorantów w ramach projektu „Science4Business – Nauka dla Biznesu" (FENG 2021-2027, Działanie 2.5). Zamówienie obejmuje rekrutację, dobór, zatrudnienie i nadzór nad mentorami, prowadzenie procesu mentoringowego, obsługę administracyjną, finansową i techniczną oraz ewaluację. Szacowana liczba godzin mentoringu: 1 800 godzin (zakres podstawowy) + prawo opcji do 1 200 godzin, dla łącznie 20 Uczestników w dwóch edycjach (I edycja – październik 2026, II edycja – sierpień 2027). Realizacja do listopada 2028 r. Miejsce realizacji: terytorium RP (NUTS PL911 i cały kraj).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80430000 Erwachsenenbildung auf Hochschulebene
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych świadczących mentoring dla pracowników badawczych, badawczo-dydaktycznych, naukowych oraz doktorantów w ramach zadania nr 1 „Inkubator Rozwoju" w projekcie Science4Business – Nauka dla Biznesu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór operatora zapewniającego ekspertów merytorycznych (mentorów) świadczących mentoring dla pracowników badawczych, badawczo-dydaktycznych, naukowych oraz doktorantów, prowadzących aktywną działalność w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, w inicjowaniu współpracy środowiska naukowego z otoczeniem gospodarczym oraz w realizowaniu zadań, które doprowadzą do zastosowania wyników tych badań i prac na gruncie konkretnych rozwiązań rynkowych (zwanych dalej „Uczestnikami") w ramach zadania nr 1 „Inkubator Rozwoju" w projekcie „Science4Business – Nauka dla Biznesu", realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Działanie 2.5. Celem udzielanego wsparcia jest podniesienie poziomu gotowości biznesowej (BRL – Business Readiness Level) projektów objętych mentoringiem. Zamówienie obejmuje zorganizowanie, prowadzenie i rozliczenie procesu mentoringowego, którego celem jest wsparcie Uczestników w przygotowaniu projektów naukowych, technologicznych lub innowacyjnych do komercjalizacji, wdrożenia, pozyskania finansowania albo dalszego rozwoju biznesowego. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: analizy kompetencji potrzebnych do wsparcia Uczestników; rekrutacji mentorów przy wykorzystaniu własnej sieci kontaktów oraz naboru otwartego; zatrudnienia, monitorowania oraz rozliczania pracy mentorów, w tym obsługi całego procesu zatrudnienia i kontroli jakości pracy; sprawowania nadzoru organizacyjno-administracyjnego nad pracą mentorów. Szacuje się, że każdy Uczestnik wykorzysta od 80 do 150 godzin mentoringu. W dwóch edycjach weźmie udział łącznie 20 Uczestników, co odpowiada potencjalnie 1 600–3 000 godzin mentoringu w całym projekcie. Zakres zamówienia gwarantowanego (podstawowego) wynosi 1 800 godzin, natomiast w ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić dodatkowo do 1 200 godzin w zależności od potrzeb Uczestników i dostępnych środków. Każda godzina mentoringu rozliczana jest w punktach (od 1 do 2 pkt), w zależności od kategorii usługi. Wykonawca w ofercie podaje stawkę bazową za 1 punkt. Rozliczenia następują miesięcznie, za zaraportowaną liczbę godzin mentoringu faktycznie odbytego z Uczestnikami. Rozpoczęcie edycji mentoringu planowane jest na: I edycja – październik 2026 r.; II edycja – sierpień 2027 r. Zamówienie będzie realizowane od dnia zawarcia umowy do listopada 2028 r., dla dwóch edycji projektów Uczestników. Wykonawca realizuje usługę na terenie całego kraju, w szczególności w miejscach siedziby Zamawiającego i Uczestników. Miejsce realizacji wg NUTS: Miasto Warszawa (PL911) oraz pozostały obszar Rzeczypospolitej Polskiej
Interne Kennung: UWRC/01/S4B/2026