See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”
Beschreibung: Postępowanie dla zamówień w ramach przedsięwzięcia pn. „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”: Część I: Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej i osadowej oczyszczalni ścieków w Brzegu. Część II: Wymiana rozdzielnic stacji średniego i niskiego napięcia wraz z wymianą linii zasilającej oczyszczalnię ścieków oraz dostawa i podłączenie kontenerowego agregatu prądotwórczego. Część III: Dostawa mobilnego agregatu pompowego wraz z wyposażeniem na potrzeby oczyszczalni ścieków w Brzegu. Część IV: Wyburzenie budynku wielofunkcyjnego oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Interne Kennung: TU-PN-08-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej i osadowej oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Beschreibung: „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”: Część I: Remont i przebudowa ciągu technologicznego części mechanicznej i osadowej oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Wymiana rozdzielnic stacji średniego i niskiego napięcia wraz z wymianą linii zasilającej oczyszczalnię ścieków oraz dostawa i podłączenie kontenerowego agregatu prądotwórczego.
Beschreibung: „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”: Część II: Wymiana rozdzielnic stacji średniego i niskiego napięcia wraz z wymianą linii zasilającej oczyszczalnię ścieków oraz dostawa i podłączenie kontenerowego agregatu prądotwórczego.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa mobilnego agregatu pompowego wraz z wyposażeniem na potrzeby oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Beschreibung: „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”: Część III: Dostawa mobilnego agregatu pompowego wraz z wyposażeniem na potrzeby oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Interne Kennung: Część III
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Wyburzenie budynku wielofunkcyjnego oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Beschreibung: „Odbudowa oczyszczalni ścieków PWiK w Brzegu”: Część IV: Wyburzenie budynku wielofunkcyjnego oczyszczalni ścieków w Brzegu.
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen