See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu HIS – MEDIQUS 4.0 firmy GABOS posiadanego przez zamawiającego w zakresie indeksacji kart informacyjnych leczenia szpitalnego oraz integracji z P1 w zakresie nowych dokumentów EDM.
Beschreibung: Rozbudowa systemu HIS – MEDIQUS 4.0 firmy GABOS posiadanego przez zamawiającego w zakresie indeksacji kart informacyjnych leczenia szpitalnego oraz integracji z P1 w zakresie nowych dokumentów EDM. Minimalne wymagania dla przedmiotu umowy opisano w tabeli znajdującej się w Rozdziale 5 pkt 5.2 SWZ. Pozostałe postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 412053-2026
Interne Kennung: CLO/ZP/15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp (art. 138 ust. 4 Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
Los: LOT-0006