2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w obrębie sektora VII Gminy Działdowo i Gminy Płośnica w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2029 r.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia dotyczącego odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Ekologicznego Związku Gmin „Działdowszczyzna” w obrębie sektora VII Gminy Działdowo i Gminy Płośnica oraz ich transport do wskazanych Instalacji Komunalnych Ekologicznego Związku Gmin „Działdowszczyzna”.
Interne Kennung: Or.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych na terenie Ekologicznego Związku Gmin „Działdowszczyzna” w obrębie sektora VII Gminy Działdowo i Gminy Płośnica w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2029 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywny odbiór z nieruchomości odpadów komunalnych, w tym selektywnie gromadzonych, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Ekologicznego Związku Gmin „Działdowszczyzna” w obrębie sektora VII w całym okresie trwania umowy, tj: a) papier, b) metale, c) tworzywa sztuczne, d) szkło, e) opakowania wielomateriałowe, f) bioodpady, g) popioły z palenisk gospodarstw domowych, h) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, j) odpady wielkogabarytowe, k) tekstylia i odzież Zamawiający wskazuje, że zebrane odpady powinny być przekazane do: 1) Instalacji Komunalnej – Sortownia w Działdowie, ul. Przemysłowa 61, odpadów wymienionych w lit a- e, h - k; 2) Instalacji Komunalnej – Kompostownia w Zakrzewie gm. Działdowo, odpadów wymienionych w lit. f. 3) Instalacji Komunalnej - Składowisko odpadów w Zakrzewie, gm. Działdowo odpadów wymienionych w lit. g Zakres i sposób realizacji określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy w załączniku nr 12 do SWZ.