554147-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro ortopedické oddělení - TEP kyčle - ČÁST II.: Necementovaná TEP kyčle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro ortopedické oddělení - TEP kyčle - ČÁST II.: Necementovaná TEP kyčle
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky zdravotnického spotřebního materiálu realizované prostřednictvím zadavatelem zřízeného konsignačního skladu v prostorách centrálních operačních sálů. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb zadavatele a jeho jednotlivých objednávek, dle rozpisu položek uvedených v příloze č. 5 Minimální technické podmínky a cenové nabídky pro část II., po dobu 4 let, včetně dopravy do místa plnění. Zadavatel požaduje dodání předmětu zakázky nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky.
Interne KennungOPA/FMP/2026/04/ZSM-ORT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33183100 Orthopädische Implantate, 33184100 Chirurgische Implantate, 33141750 Künstliche Gelenke, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0001