2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestari servicii de exploatare, fasonare si transport material lemnos
Beschreibung: Se solicita ofertă pentru prestarea de servicii de exploatare, fasonare şi transport material lemnos din partizile cuprinse în Catalogul licitatiei (Anexa 1 la caietul de sarcini) ,1 loturi constituite din 1 partizi cu un volum total de 1132,12 mc.
Interne Kennung: 17432100_2026_PAAPD1594680
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Conform art. 74, alin (2) autoritatea contractantă a publicat un anunţ de intenţie referitor la contractul de achiziţie publică ce urmează să fie atribuit, respectiv anuntul cu nr PI1004402, indeplinind in mod cumulativ cele 2 conditii.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se achizitioneaza servicii de exploatare forestiera 1132,12 mc, fasonat steri 100,00 mc, transport in depozitul Ferneziu 1132,12 mc
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung