See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Układ pomiarowy do pomiarów skwantowanej rezystancji Halla (QHR).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie przez Wykonawcę układu pomiarowego do pomiarów skwantowanej rezystancji Halla (QHR) do Głównego Urzędu Miar w Warszawie oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne polegające na dostawie montażu i uruchomieniu kriogenicznego komparatora prądowego (CCC) oraz dostawie grafenowej próbki QHR.
Vorherige Bekanntmachung: 263556-2025
Interne Kennung: BDG-WZP.261.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne polegające na dostawie montażu i uruchomieniu kriogenicznego komparatora prądowego (CCC) oraz dostawie grafenowej próbki QHR. Szczegółowo prawo opcji zostało opisane w § 13 Projektowanych Postanowień Umownych – załącznik nr 5 do SWZ.