2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 62/25 dostawa leków refundowanych w programach lekowych - OCRELIZUMABUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA LEKÓW REFUNDOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH - OCRELIZUMABUM- zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. 1. Szczegółowy opis produktu, wymagana postać, dawka, pojemność/objętość, ilość w op., jednostka miary, ilość op. określa FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo WARUNKI UMOWNE będące Załącznikiem nr 4 do SWZ. 3. Termin dostawy - wg bieżących potrzeb, każdorazowo w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. 4. Zamawiający zastosował "prawo opcji" 50 %. 5. Miejsce realizacji zamówienia - w siedzibie Zamawiającego (Apteka Szpitalna).
Vorherige Bekanntmachung: 493555-2025
Interne Kennung: PN 62/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba zmiany formy podaży leku dla pacjentów źle reagujących na wersję dożylną - nowa postać produktu leczniczego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa leków refundowanych w programach lekowych- OCRELIZUMABUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA LEKÓW REFUNDOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH - OCRELIZUMABUM, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. 1. Szczegółowy opis produktu, wymagana postać, dawka, pojemność/objętość, ilość w op., jednostka miary, ilość op. określa FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo WARUNKI UMOWNE będące Załącznikiem nr 4 do SWZ. 3. Termin dostawy - wg bieżących potrzeb, każdorazowo w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. 4. Zamawiający zastosował "prawo opcji" 50 %. 5. Miejsce realizacji zamówienia - w siedzibie Zamawiającego (Apteka Szpitalna).
Interne Kennung: ZAD. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia w okresie realizacji umowy ilości zamawianego przedmiotu zamówienia do 50% w stosunku do ilości stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiąże się w takim przypadku umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości przedmiotu zamówienia na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będzie wymagane. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji nie później niż przed upływem 11 miesiąca obowiązywania umowy. Ilość przewidziana do zakupu przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji podana jest w Załączniku nr 1 do SWZ