554186-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Zaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wykonanie zadania: ,,Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Kody CPV: 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Interne KennungAszWoj-K-ZZP.2812.55.2026.SO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zadania: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami w budynku nr 25” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Przedmiot zamówienia opisują: 1) Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – załącznik nr 2 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.