554196-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Geräte – Kórházi sterilizáláshoz berendezések,felszerelések
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kórházi sterilizáláshoz berendezések,felszerelések
Beschreibung: 1. rész – Csomagoló anyagok Rozsdamentes acél csomagoló asztal komplett felszereléssel – 4 db Fólia hegesztő készülék csomagoló fóliák zárásához - 4 db Rozsdamentes, gördíthető papírív-tartó állvány – 2 db 2. rész - Rozsdamentes mobiliák és egyéb kiegészítő Rozsdamentes étvevő - kiadó asztal 2 db Rozsdamentes, gördíthető nyitott műszer szállító kocsi 4 db Rozsdamentes acél polcos tároló, szállító kocsi 3 polccal 4 db Vízpisztoly kiegészítő feltétekkel 2 db Sűrítettlevegős pisztoly feltétekkel 3 db Rozsdamentes csomagoló asztal 1 szintes 3 db Fólia tartó, - vágó és fóliatartó szerkezet 3 db Rozsdamentes hajtogató asztal 2 db Guruló zsámoly, háttámlával 5 db Ragasztó szalag tartó és vágó szerkezet 6 db Szemétgyűjtő állvány dupla, pedálos fedéllel 2 db Szennyesgyűjtő állvány dupla, pedálos fedéllel 2 db Fali vegyszerkeverővel ellátott nagynyomású mosó 1 db Rozsdamentes acél nagyméretű kétmedencés mosogató egyedi 1 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 40x60x23 cm (széxméxma) +/- 5% 34 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 25x60x15 cm (széxméxma) +/- 5% 6 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 33.25.15 cm (széxméxma) +/- 5% 20 db Rozsdamentes acél műszerkocsi a műanyag gyűjtődobozok szállítására 4 db Rozsdamentes, gördíthető sterilanyag szállító konténer 8 db 3. rész - Sterilizáló műszer konténerek Sterilizáló dobozok (fém) - Központi sterilizáló részére 600x300x260 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 10 db 600x300x210 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 36 db 460x300x260 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db Sterilizáló dobozok (fém) belső kosárral - Központi Műtő részére "600x300x210 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 17 db "600x300x160 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 36 db "300x300x260 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal " 11 db "300x300x120 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 23 db "460x300x210 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 5 db Artroscope, kisműtét 300x135x 95 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, artroscopok sterilizálására 6 db Optikai tartók 600x70x60x15 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db 450x70x60x12 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db 290x70x60x15 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 2 db 4. rész - Méglévő mobil műtőasztal tönkhöz kiegészítők Központi ülőrész 2 db Párnázat központi ülőrészhez 2 db Fejrész 2 db Párnázat fejrészhez 2 db Hosszabbító lemez 250 mm 2 db Párnázat 250 mm hosszabbító lemezhez 2 db Hosszabbító lemez 300 mm 2 db Párnázat 300 mm hosszabbító lemezhez 2 db Négyrészes lábrész 2 db Párnázat négyrészes lábrészhez 2 db Laterális szállító kocsi 2 db L-alakú anesztéziai líra 2 db univerzális bilincs 4 db test/láb heveder 2 db infúziós rúd 4 db váltámasz 2 db meniscus pozicionáló eszköz 1 db ék alakú párna 2 db félkörív alakú párna 2 db Goepel lábtartó 2 db univerzális bilincs 2 db váladékgyűjtő 1 db gyűrű alakú zselés fejtartó M 2 db gyűrű alakú zselés fejtartó L 2 db háttámla vállműtétekhez 1 db háttámlához párna 1 db támasztórúd fejtartóhoz 1 db moduláris sisak fejtartó 1 db motorizált hosszabbító lemez 1 db láb heveder 2 db csuklótámasz 2 db anesztéziai csövekhez támasz 2 db párnázott testlekötő heveder 2 db kézsebészeti asztal 1 db anesztéziás kartartó 4 db univerzális oldaltámasz 2 db hát/fenék párnázat oldaltámaszhoz 1 db sacrum párnázat oldaltámaszhoz 1 db MPC csatlakozó készlet 1 db Habszivacs párnázat motorizált hosszabbító lemezhez 1 db Habszivacs párnázat központi ülőrészhez 4 db Habszivacs párnázat fejrészhez 4 db Habszivacs párnázat 250mm hosszabító lemezhez 4 db Habszivacs párnázat 300mm hosszabbító lemezhez 4 db Habszivacs párnázat négyrészes lábrészhez 4 db 5. rész – Statív Kivetőkaros motoros statív, 6db min.27”.os monitor tartására 1 db Egy fejes kivetőkaros műtőlámpa, külön karon sugárvédelmi pajzs 1 db Kivitelezés 1 db Átbeszélő rendszer 1 db Medikai monitor 2 db Ajánlattevő az előírt műszaki követelményeknek megfelelő vagy azzal egyenértékű termékeket köteles megajánlani.
Interne Kennung: EKR001316962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Csomagoló anyagok
Beschreibung: Rozsdamentes acél csomagoló asztal komplett felszereléssel – 4 db Fólia hegesztő készülék csomagoló fóliák zárásához - 4 db Rozsdamentes, gördíthető papírív-tartó állvány – 2 db
Interne Kennung: EKR001316962026/1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Rozsdamentes mobiliák és egyéb kiegészítők
Beschreibung: 2. rész - Rozsdamentes mobiliák és egyéb kiegészítők Rozsdamentes étvevő - kiadó asztal 2 db Rozsdamentes, gördíthető nyitott műszer szállító kocsi 4 db Rozsdamentes acél polcos tároló, szállító kocsi 3 polccal 4 db Vízpisztoly kiegészítő feltétekkel 2 db Sűrítettlevegős pisztoly feltétekkel 3 db Rozsdamentes csomagoló asztal 1 szintes 3 db Fólia tartó, - vágó és fóliatartó szerkezet 3 db Rozsdamentes hajtogató asztal 2 db Guruló zsámoly, háttámlával 5 db Ragasztó szalag tartó és vágó szerkezet 6 db Szemétgyűjtő állvány dupla, pedálos fedéllel 2 db Szennyesgyűjtő állvány dupla, pedálos fedéllel 2 db Fali vegyszerkeverővel ellátott nagynyomású mosó 1 db Rozsdamentes acél nagyméretű kétmedencés mosogató egyedi 1 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 40x60x23 cm (széxméxma) +/- 5% 34 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 25x60x15 cm (széxméxma) +/- 5% 6 db Műanyag dobozok szennyezett műszerek gyűjtésére - 33.25.15 cm (széxméxma) +/- 5% 20 db Rozsdamentes acél műszerkocsi a műanyag gyűjtődobozok szállítására 4 db Rozsdamentes, gördíthető sterilanyag szállító konténer 8 db
Interne Kennung: EKR001316962026/2
Los: LOT-0003
Titel: Sterilizáló műszer konténerek
Beschreibung: 3. rész - Sterilizáló műszer konténerek Sterilizáló dobozok (fém) - Központi sterilizáló részére 600x300x260 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 10 db 600x300x210 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 36 db 460x300x260 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db Sterilizáló dobozok (fém) belső kosárral - Központi Műtő részére "600x300x210 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 17 db "600x300x160 mm-es konténer, duplaszelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 36 db "300x300x260 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal " 11 db "300x300x120 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 23 db "460x300x210 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, + 1db a konténer méretéhez illeszkedő rm. acél huzalháló műszerkosár, kihajtható fogantyúkkal" 5 db Artroscope, kisműtét 300x135x 95 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel, artroscopok sterilizálására 6 db Optikai tartók 600x70x60x15 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db 450x70x60x12 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 5 db 290x70x60x15 mm-es konténer, szelepes, zárral, plombázható, külső tetővel 2 db
Interne Kennung: EKR001316962026/3
Los: LOT-0004
Titel: Méglévő mobil műtőasztal tönkhöz kiegészítők
Beschreibung: 4. rész - Méglévő mobil műtőasztal tönkhöz kiegészítők Központi ülőrész 2 db Párnázat központi ülőrészhez 2 db Fejrész 2 db Párnázat fejrészhez 2 db Hosszabbító lemez 250 mm 2 db Párnázat 250 mm hosszabbító lemezhez 2 db Hosszabbító lemez 300 mm 2 db Párnázat 300 mm hosszabbító lemezhez 2 db Négyrészes lábrész 2 db Párnázat négyrészes lábrészhez 2 db Laterális szállító kocsi 2 db L-alakú anesztéziai líra 2 db univerzális bilincs 4 db test/láb heveder 2 db infúziós rúd 4 db váltámasz 2 db meniscus pozicionáló eszköz 1 db ék alakú párna 2 db félkörív alakú párna 2 db Goepel lábtartó 2 db univerzális bilincs 2 db váladékgyűjtő 1 db gyűrű alakú zselés fejtartó M 2 db gyűrű alakú zselés fejtartó L 2 db háttámla vállműtétekhez 1 db háttámlához párna 1 db támasztórúd fejtartóhoz 1 db moduláris sisak fejtartó 1 db motorizált hosszabbító lemez 1 db láb heveder 2 db csuklótámasz 2 db anesztéziai csövekhez támasz 2 db párnázott testlekötő heveder 2 db kézsebészeti asztal 1 db anesztéziás kartartó 4 db univerzális oldaltámasz 2 db hát/fenék párnázat oldaltámaszhoz 1 db sacrum párnázat oldaltámaszhoz 1 db MPC csatlakozó készlet 1 db Habszivacs párnázat motorizált hosszabbító lemezhez 1 db Habszivacs párnázat központi ülőrészhez 4 db Habszivacs párnázat fejrészhez 4 db Habszivacs párnázat 250mm hosszabító lemezhez 4 db Habszivacs párnázat 300mm hosszabbító lemezhez 4 db Habszivacs párnázat négyrészes lábrészhez 4 db
Interne Kennung: EKR001316962026/4
Los: LOT-0005
Titel: Statív
Beschreibung: 5. rész – Statív Kivetőkaros motoros statív, 6db min.27”.os monitor tartására 1 db Egy fejes kivetőkaros műtőlámpa, külön karon sugárvédelmi pajzs 1 db Kivitelezés 1 db Átbeszélő rendszer 1 db Medikai monitor 2 db
Interne Kennung: EKR001316962026/5