See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych dla oddziałów szpitalnych Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
Beschreibung: Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Liczba pakietów – 27 Pakiet nr 1 – Soczewka silikonowo-hydrożelowa, opatrunkowa Pakiet nr 2 – Jednorazowy zestaw serwet służących do wykonania cytoskopii Pakiet nr 3 – Onkologiczny zestaw do infuzji leków Pakiet nr 4 – Igła lokalizacyjna z kotwicą 20 G X 100mm Pakiet nr 5 – Porty naczyniowe - zestaw Pakiet nr 6 – Zestaw do biopsji wspomaganej próżnią Pakiet nr 7 – Osprzęt do pomiaru rzutu serca w technologii PiCCO Pakiet nr 8 – Przedłużacz do pomp infuzyjnych, gruby Pakiet nr 9 – Zestaw do pomiaru diurezy godzinowej Pakiet nr 10 – Maski nadkrtaniowe I-GEL Pakiet nr 11 – Zawory bezigłowe Pakiet nr 12 – Przedłużacz do pomp infuzyjnych Pakiet nr 13 – Worki do dobowej zbiórki moczu Pakiet nr 14 – Wapno sodowane do aparatów do znieczuleń Pakiet nr 15 – Igła do bezpiecznego rozpuszczania i pobierania leków z fiolek Pakiet nr 16 – Wkłucia centralne zakładane metodą Seldingera Pakiet nr 17 – Strzykawki jednorazowego użytku Pakiet nr 18 – Rurki intubacyjne, tracheotomijne, zestawy do odsysania zamkniętego Pakiet nr 19 – Maski krtaniowe, specjalistyczne, jednorazowego użytku Pakiet nr 20 – Maski anestetyczne jednorazowego użytku Pakiet nr 21 – Przyrząd do wielokrotnego pobierania i aspirowania roztworów, płynów Pakiet nr 22 – Strzykawka bursztynowa Pakiet nr 23 – Strzykawka żółta Pakiet nr 24 – Strzykawka do przepłukiwania Pakiet nr 25 – Bezpieczna linia naczyniowa do podaży leków cytotoksycznych Pakiet nr 26 – Igła do biopsji szpiku oraz igła do trepanobiopsji Pakiet nr 27 – Produkty do odsysania i zbiórki wydzielin
Interne Kennung: Zp/48/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171110 Anästhesiemasken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Soczewka silikonowo-hydrożelowa, opatrunkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych dla oddziałów szpitalnych. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo-cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen
Los: LOT-0002
Titel: Jednorazowy zestaw serwet służących do wykonania cytoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Onkologiczny zestaw do infuzji leków
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141624 Verabreichungsausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Igła lokalizacyjna z kotwicą 20 G X 100mm
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Porty naczyniowe - zestaw
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw do biopsji wspomaganej próżnią
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Osprzęt do pomiaru rzutu serca w technologii PiCCO
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Przedłużacz do pomp infuzyjnych, gruby
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw do pomiaru diurezy godzinowej
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Maski nadkrtaniowe I-GEL
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0011
Titel: Zawory bezigłowe
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Przedłużacz do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Worki do dobowej zbiórki moczu
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Wapno sodowane do aparatów do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Igła do bezpiecznego rozpuszczania i pobierania leków z fiolek
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Wkłucia centralne zakładane metodą Seldingera
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Strzykawki jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0018
Titel: Rurki intubacyjne, tracheotomijne, zestawy do odsysania zamkniętego
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Maski krtaniowe, specjalistyczne, jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Maski anestetyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Przyrząd do wielokrotnego pobierania i aspirowania roztworów, płynów
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Strzykawka bursztynowa
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Strzykawka żółta
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Strzykawka do przepłukiwania
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Bezpieczna linia naczyniowa do podaży leków cytotoksycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Igła do biopsji szpiku oraz igła do trepanobiopsji
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Produkty do odsysania i zbiórki wydzielin
Interne Kennung: Pakiet nr 27