554221-2026 - Wettbewerb
Schweden – Drucker und Plotter – Printrar 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Printrar 2026
Beschreibung: Enköpings kommun har ett löpande behov av att köpa printrar med tillbehör. Enköpings kommun har även ett behov av att köpa service och support samt förbrukningsmaterial till både nya och befintliga printers med undantag för befintliga Canon printrar. Med printer avses multifunktionsskrivare för utskrift, kopiering och skanning samt skrivare.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132877:Lot:1