2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości i porządku w obiektach i na terenie Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości i porządku w obiektach i na terenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001