See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZÁCIA TECHNICKEJ INFRAŠTRUKTÚRY - Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi
Beschreibung: Kultúrne a spoločenské stredisko organizačne a obsahovo zabezpečuje kultúrne a spoločenské podujatia a výchovno-vzdelávacie podujatia pre všetky vekové a záujmové skupiny občanov, vytvára podmienky na rôzne kultúrne aktivity, sprostredkovanie umeleckých hodnôt, organizovanie spoločenského života, podporovanie činnosti záujmových krúžkov a útvarov. Predmetom zákazky je modernizácia a doplnenie technickej infraštruktúry existujúceho objektu kultúrneho a spoločenského strediska za účelom dosiahnutia výrazného zlepšenia podmienok prevádzkovania dotknutých častí pri organizovaní podujatí rôzneho typu. Predmetom tejto zákazky sú činnosti pozostávajúce z nasledovných častí: Časť 1 - stavebné, inštalačné a montážne práce scénického ozvučenia a komunikácie, scénického osvetlenia a video projekcie, elektroinštalačné práce; Časť 2 - dodanie tovarov, stavebné, inštalačné a montážne práce súvisiace so zasúvacím sedením a sedením na balkóne. Podrobný opis predmetu zákazky v každej jej časti je uvedený v príslušnej časti zákazky tohto formulára ako aj v Súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 7878/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1 - Ozvučenie a osvetlenie
Beschreibung: Stavebnotechnické riešenie spočíva len v prácach súvisiacich a to v riešení prestupov cez zvislé a vodorovné konštrukcie v súvislosti s prechodmi káblových rozvodov a v dodaní a osadení nosnej kovovej konzolovej konštrukcie na osadenie LED steny v priestore javiska. Prestupy pre vedenie inštalácií budú realizované prevažne formou vrtov a búraní prestupov. Navrhovaná konštrukcia na umiestnenie LED steny je riešená formou dvoch konzol, ktoré budú osadené do nosnej steny javiska. Konzoly budú pripevnené k stene v jej hornej časti tesne pod stropom. Svetelná scénická technológia – riešenie osvetlenia javiska a javiskového proscénia profesionálnymi LED reflektormi s príslušenstvom. Riešenie sa skladá z ovládacej časti, komunikačnej a káblovej časti vrátane trasovania a uloženia vedení jednotlivých typov svetelných reflektorov vrátane ich príslušenstva. Zvuková scénická a komunikačná technológia – riešenie scénického ozvučenia hľadiska balkóna, podbalkóna, javiska a komunikačné ozvučenie osvetľovacej a ozvučovacej réžie, javiska, klubovne, bábkovej sály a vstupnej haly – foyer. Elektroinštalácia – rozvádzač PDR 01 je podružný rozvádzač, ktorý bude inštalovaný na pravej strane javiska. Slúži na istenie a spínanie obvodov scénického osvetlenia z batérií a segmentových LED stien vrátane reťazových motorov na ich zdvíhanie resp. spúšťanie.
Interne Kennung: 7878/2026/1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verejný obstarávateľ nebude uplatňovať v časti č. 1 zákazky opcie.