2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst CD SEM TOOL
Beschreibung: Een CD-SEM is een gespecialiseerde elektronenmicroscoop die voornamelijk wordt gebruikt in de halfgeleiderindustrie om de kritieke afmetingen van structuren op geïntegreerde schakelingen (IC’s) te meten, zoals lijndiktes, tussenruimtes en contactgaten. Deze metingen zijn cruciaal voor procescontrole en kwaliteitsborging tijdens de productie van chips.
Interne Kennung: JPA2025ID39102
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JPA2025ID39102 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst CD SEM TOOL
Interne Kennung: 1