554286-2026 - Ergebnis
Kroatien – Netzausrüstung – Nabava sistemske i mrežne opreme za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju, Grupa 1. Nabava licenci i uređaja sustava centralnog vatrozida
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava sistemske i mrežne opreme za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju, Grupa 1. Nabava licenci i uređaja sustava centralnog vatrozida
Beschreibung: Nabava licenci i uređaja sustava centralnog vatrozida
Interne Kennung: 801/02-26/01JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je „Nabava sistemske i mrežne opreme za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju“, a koji predmet je podijeljen na tri grupe. Ovaj postupak javne nabave se odnosi samo na Grupu 1. Nabava licenci i uređaja sustava centralnog vatrozida. Procijenjena vrijednost cjelokupnog predmeta nabave iznosi 320.000,00 eura bez PDV-a, dok procijenjena vrijednost nabave u odnosu na Grupu 1. Nabava licenci i uređaja sustava centralnog vatrozida iznosi 100.000,00 eura bez PDV-a.