See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paza obiective apartinand SRCF Bucuresti
Beschreibung: Paza obiective apartinand SRCF Bucuresti : Sectia Speciala Exploatare Material Rulant Mogosoaia , Statia CF Ploiesti Sud , Sectia Reparatii Linii Utilaje Bucuresti , Statia CF Ploiesti Vest , Statia CF Giurgiu Oras , Statia CF Aeroport H. Coanda T1 , PO Otopeni Nord , Statia CF Urziceni , Statia CF Sinaia , Statia CF Bucuresti Est (Obor), District Exploatare Utilaje – Sectia L2 Bucuresti, Statia CF Comana, conform caiet de sarcini. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări/informatii suplimentare în legătură cu documentatia de atribuire pâna în a 22-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări/informatii suplimentare în legătură cu documentatia de atribuire în a 12-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu va răspunde la solicitările de clarificări transmise după data limită stabilită. Informatii suplimentare pot fi obtinute de la: adresa mentionată mai sus. Ofertele, candidaturile sau cererile de participare trebuie depuse la: adresa mentionată mai sus.
Interne Kennung: Nr. A;/ 312;/ 23.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 13 posturi permanente 24 ore/zi 1 post de paza 12 ore/zi Numarul de ore = 118.267 ore/an
Interne Kennung: 1