See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie umowy korporacyjnej na usługi wsparcia technicznego oraz dostawę oprogramowania ESRI
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej Umowy jest: 1) zapewnienie przez Dystrybutora Zamawiającemu udzielenia przez producenta Oprogramowania1 licencji na korzystanie z Aktualizacji Oprogramowania, Aktualizacji i Dokumentacji oraz Aktualizacji Danych na zasadach i w sposób wskazany w niniejszej Umowie Korporacyjnej; 2) zapewnienie dostępu do Portalu Zarządzania Licencjami My Esri; 3) udostępnienie przez Dystrybutora Zamawiającemu Oprogramowania wraz z odpowiednią Dokumentacją oraz Danymi na zasadach i w sposób wskazany w niniejszej Umowie Korporacyjnej wraz z zapewnieniem udzielenia przez producenta Oprogramowania1 licencji na korzystanie z Oprogramowania, Danych oraz z Dokumentacji w tym zakresie; 4) świadczenie przez Dystrybutora na rzecz Zamawiającego usług Korporacyjnego Wsparcia Technicznego oraz Programu Wsparcia Kluczowych Klientów w zakresie i na warunkach wskazanych w Umowie Korporacyjnej,
Interne Kennung: ZP/2025/04/0038/PS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000