See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karbantartási anyagok 2026.
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű építőanyagok beszerzésére 14 részben, a Kbt. 105. § (2) bekezdés b) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében, 3 ajánlattevővel kötendő szerződés alapján. Részajánlati körök, meghatározott keretösszeg/12 hónap: nettó éves keretösszeg (Ft) 1.rész villanyszerelési anyagok 13 500 000 2.rész vízszerelési anyagok 8 500 000 3.rész gázszerelési anyagok 1 000 000 4.rész vízszerelési kiegészítők 7 500 000 5.rész faipari anyagok 3 500 000 6.rész asztalosipari anyagok 1 000 000 7.rész festékek 16 500 000 8.rész kőművesipari anyagok 5 000 000 9.rész kézi szerszámok egyéb eszközök 6 000 000 10.rész hidegburkolatok 15 000 000 11.rész melegburkolatok 11 500 000 12.rész lakatos anyagok 4 000 000 13.rész zárak, vasalatok 4 000 000 14.rész tetőfedő anyagok 2 500 000 összesen: 99 500 000 A BT-763 pont magyarázata: 14 rész bármelyikére vagy az összes részre, de csak az adott részen belüli teljes mennyiségre nyújtható be ajánlat. Részletes specifikáció a csatolt dokumentumokban.
Vorherige Bekanntmachung: 284946-2026
Interne Kennung: EKR000731232026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: legjobb ár-érték arány
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: kőművesipari anyagok
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű építőanyagok beszerzésére 14 részben, a Kbt. 105. § (2) bekezdés b) pont alapján, keretmegállapodásos eljárás keretében, 3 ajánlattevővel kötendő szerződés alapján. Részajánlati körök, meghatározott keretösszeg/12 hónap: nettó éves keretösszeg (Ft) 8.rész kőművesipari anyagok 5 000 000 A részen belül 40 tételben került a műszaki tartalom meghatározásra, amelyet a letölthető táblázat tartalmaz. Részletes specifikáció a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000731232026/8