2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa opracowania Masterplanu dla terenów rozwojowych wokół przyszłych przystanków projektowanej linii kolejowej PKM Południe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wieloetapowej koncepcji programowoprzestrzennej (zwanej dalej Masterplanem) dla nowej, wielofunkcyjnej tkanki miejskiej wzdłuż projektowanej linii kolei miejskiej (zwanej dalej „PKM Południe”). Masterplan powinien zostać opracowany w sposób umożliwiający prowadzenie dialogu z interesariuszami obszaru, sprzyjający zainicjowaniu nowego spojrzenia na kierunki jego rozwoju. Proces ten powinien prowadzić do wypracowania, we współpracy z interesariuszami, racjonalnych i akceptowalnych społecznie rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych, dopasowanych do specyfiki i potencjału objętego terenu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 668175-2025
Interne Kennung: ZP.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wieloetapowej koncepcji programowo przestrzennej (zwanej dalej Masterplanem) dla nowej, wielofunkcyjnej tkanki miejskiej wzdłuż projektowanej linii kolei miejskiej (zwanej dalej „PKM Południe”). Masterplan powinien zostać opracowany w sposób umożliwiający prowadzenie dialogu z interesariuszami obszaru, sprzyjający zainicjowaniu nowego spojrzenia na kierunki jego rozwoju. Proces ten powinien prowadzić do wypracowania, we współpracy z interesariuszami, racjonalnych i akceptowalnych społecznie rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych, dopasowanych do specyfiki i potencjału objętego terenu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ).