2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACUERDO MARCO SEGUROS
Beschreibung: Seguro de daños a edificios e instalaciones - Seguro de vida del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de accidentes del personal laboral, funcionario y cargos electos - Seguro de responsabilidad de cargos electos y personal - Seguro de defensa jurídica de cargos electos y personal - Seguro de vehículos - Seguro de actos taurinos - Seguro de responsabilidad civil patrimonial - Seguro de responsabilidad profesional de los técnicos de la construcción
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen, 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Assegurança de danys a edificis i instal·lacions
Beschreibung: Assegurança de danys a edificis i instal·lacions
Los: LOT-0002
Titel: Assegurança d'accidents del personal i càrrecs
Beschreibung: Assegurança d'accidents del personal i càrrecs
Los: LOT-0003
Titel: Assegurança de responsabilitat civil i patrimonial
Beschreibung: Assegurança de responsabilitat civil i patrimonial
Los: LOT-0004
Titel: Assegurança responsabilitat personal i càrrecs
Beschreibung: Assegurança responsabilitat personal i càrrecs
Los: LOT-0005
Titel: Assegurança de defensa jurídica
Beschreibung: Assegurança de defensa jurídica
Los: LOT-0006
Titel: Assegurança de vehicles terrestres
Beschreibung: Assegurança de vehicles terrestres
Los: LOT-0007
Titel: Assegurança de vida
Beschreibung: Assegurança de vida
Los: LOT-0008
Titel: Respons. directors/es d'obra
Beschreibung: Assegurança de responsabilitat professional dels tècnics de la construcció
Los: LOT-0009
Titel: Assegurança per a actes taurins
Beschreibung: Assegurança per a actes taurins