2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz monitoringu świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na terenie administrowanym przez 24 WOG w latach 2026-2029
Beschreibung: Usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz monitoringu świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na terenie administrowanym przez 24 WOG w latach 2026-2029
Interne Kennung: 56/2026/OBR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – 24 WOG Giżycko, 112brem Giżycko, 2ORel Pierkunowo, WCR Giżycko, 8brt Kruklanki
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitoringu realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym, polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z instrukcjami ochrony oraz innymi dokumentami opracowanymi na szczeblu jednostek wojskowych oraz realizacja ochrony po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego lub w czasie wojny
Interne Kennung: Część I – 24 WOG Giżycko, 112brem Giżycko, 2ORel Pierkunowo, WCR Giżycko, 8brt Kruklanki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0
Los: LOT-0002
Titel: Część II – OSPWL Orzysz, 4 WM BOP, ul. Dolna Ełk, 4 WM BOP ul. Kościuszki Ełk, WCR Ełk, RWKL Ełk
Beschreibung: Usługa ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitoringu realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym, polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z instrukcjami ochrony oraz innymi dokumentami opracowanymi na szczeblu jednostek wojskowych oraz realizacja ochrony po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego lub w czasie wojny.
Interne Kennung: Część II – OSPWL Orzysz, 4 WM BOP, ul. Dolna Ełk, 4 WM BOP ul. Kościuszki Ełk, WCR Ełk, RWKL Ełk