554348-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Susz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Susz
Beschreibung1. Ogólny opis zamówienia: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Susz, obejmującej miasto Susz i 30 sołectw oraz odbiorze odpadów zebranych w gminnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mieszczącym się przy ul. Kajki 9 w Suszu. 1.2. Zamówienie jest usługą polegającą na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz odbiorze i transporcie odpadów zgromadzonych w gminnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów. Okres usługi obejmuje 24 miesiące. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia: 2.1. Zamówienie obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości, które będą zgromadzone w pojemnikach lub workach przy nieruchomościach zamieszkałych oraz odbiór i transport odpadów zgromadzonych w gminnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Odebrane odpady należy przetransportować do instalacji wskazanej przez Zamawiającego. 2.2. Ze złożonych deklaracji w sprawie wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla właścicieli nieruchomości wynika, że na terenie Gminy Susz zamieszkuje 9400 mieszkańców z czego na terenie miasta 4358, a na terenach wiejskich 5042. 2.3. Rodzaje odbieranych odpadów komunalnych stanowiących przedmiot zamówienia przedstawione są w tabeli nr 1 zawartej w SWZ. 2.4. Wszystkie odpady odebrane z terenu Gminy Susz Wykonawca będzie dostarczał do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Gilwie Małej, gmina Kwidzyn, będącego Instalacją Komunalną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ oraz załącznikach do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Susz, obejmującej miasto Susz i 30 sołectw oraz odbiorze odpadów zebranych w gminnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mieszczącym się przy ul. Kajki 9 w Suszu. Zamówienie jest usługą polegającą na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz odbiorze i transporcie odpadów zgromadzonych w gminnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów. Okres usługi obejmuje 24 miesiące. Rodzaje odbieranych odpadów komunalnych: niesegregowane odpady komunalne, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe i metal, szkło, odpady ulegające biodegradacji, papier i tektura, przeterminowane leki, zużyte baterie i akumulatory, chemikalia, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony, tekstylia i odzież,odpady niebezpieczne, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, popiół i żużel. Wykaz miejscowości Gminy Susz: Susz, Adamowo, Babięty Wielkie, Bornice, Bałoszyce, Bałoszyce Małe, Bronowo, Brusiny, Brusiny Małe, Chełmżyca, Czerwona Woda, Dąbrówka, Dolina, Emilianowo, Falknowo, Falknowo Małe, Grabowiec, Huta, Jakubowo Kisielickie, Januszewo, Jawty Małe, Jawty Wielkie, Kamieniec, Karolewo, Lisiec, Krzywiec, Lubnowy Małe, Lubnowy Wielkie, Michałowo, Nipkowie, Olbrachtowo, Redaki, Piotrkowo, Olbrachtówko, Różanki, Różnowo, Rudniki, Stawiec, Ulnowo, Wądoły, Wiśniówek, Zieleń, Żakowice. Wykaz lokali, liczby budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych w miejscowościach gminy zostały przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ. Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych: budynki jednorodzinne – odpady zmieszane 1 raz na 2 tygodnie, selektywnie zebrane z wyjątkiem popiołu i żużlu 1 raz na 2 tygodnie, popiół i żużel 1 raz na 2 tygodnie w miesiącach od października do kwietnia oraz 1 raz w miesiącu od maja do września, budynki wielorodzinne: odpady zmieszane 1 raz w tygodniu, selektywnie zebrane z wyjątkiem popiołu i żużlu 1 raz w tygodniu, popiół i żużel 1 raz na 2 tygodnie w miesiącach od października do kwietnia, oraz 1 raz w miesiącu od maja do września, punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na zgłoszenie takiej potrzeby przez Zamawiającego. W okresie przed Świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocy na 7 dni przed tym okresem i dwa dni po tym okresie, na żądanie Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do zwiększenia częstotliwości odbioru odpadów i dostosowania go do chwilowych potrzeb. Odbiór odpadów może być prowadzony we wszystkie dni tygodnia, w godz. od 6.00 do 20.00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ oraz załącznikach do SWZ.