554351-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – Artroskopická sestava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArtroskopická sestava
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka 1 ks nové a nepoužité artroskopické sestavy dle technické specifikace. Součástí předmětu plnění je i provádění pozáručního servisu – bezpečnostně technických kontrol (BTK) a oprav po dobu životnosti a dodávky spotřebního materiálu po dobu 4 let. Podrobnější specifikace je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ 21-2026