554358-2026 - Ergebnis
Rumänien – Anorganische Grundchemikalien – Produse chimice pentru uscarea gazelor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produse chimice pentru uscarea gazelor
Beschreibung: Produse chimice pentru uscarea gazelor Lotul 1 - Trietilenglicol si Inhibitor de coroziune; Lot 2 – Adsorbanti hexani Lot 3 – Alumina active Lot 4 – Saruri delicvescente pe baza de calciu Lot 5 – Saruri delicvescente pe baza de litiu Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Entitatea contractantă va răspunde in mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 14056826/2024/RGZ_P227 MED-TGM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trietilenglicol si Inhibitor de coroziune;
Beschreibung: conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Adsorbanti hexani
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Alumina Activa
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Saruri delicvescente pe baza de calciu
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Saruri delicvescente pe baza de litiu
Interne Kennung: 5