2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud E&W installaties - De Onderwijsspecialisten
Beschreibung: De Onderwijsspecialisten wenst met een Europese niet-openbare aanbesteding opdrachtnemers aan zich te binden voor het beheer en onderhoud van de E&W installaties voor de eigen vastgoedportefeuille. Het onderhoud omvat onder andere het technische beheer, het preventief onderhoud en het correctief klachtenonderhoud van de gebouwgebonden elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties. De omvang van de vastgoedportefeuille omvat 23 scholen, met in totaal ongeveer 66.000 vierkante meter bruto vloer oppervlak. De omvang van de vastgoedportefeuille waar beheer en onderhoud in opdracht van De Onderwijsspecialisten wordt uitgevoerd omvat 23 scholen, met in totaal ongeveer 66.000 vierkante meter bruto vloer oppervlak. Voor de overeenkomst worden 3 percelen gehanteerd. De gegadigde kan zich inschrijven voor alle percelen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau, 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Circa 21.000 m2 Circa 21.000 m2
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Het staat de opdrachtgever daarom middels de eerste herzieningsclausule vrij om gedurende de looptijd van de overeenkomst de vastgoedlijst te wijzigen door bijvoorbeeld gebouwen toe te voegen, te wijzigen of te schrappen. 2. Daarnaast staat het opdrachtgever vrij gedurende de overeenkomst de perceelindeling te herschikken middels de tweede herzieningsclausule bij ondermaatse prestatie. Bijvoorbeeld, bij toerekenbare tekortkomingen van opdrachtnemer A die niet binnen een redelijk termijn zijn hersteld heeft de opdrachtgever het recht om het perceel opdrachtnemer A toe te kennen aan opdrachtnemer B. 3. Middels de derde herzieningsclausule staat de opdrachtgever vrij om gedurende de overeenkomst een of meerdere percelen te vergroten indien een van de overige percelen niet meer over een opdrachtnemer beschikt. Bijvoorbeeld; indien de overeenkomst van perceel 1 met opdrachtnemer A stopt, bijvoorbeeld wegens toerekenbare tekortkomingen, dan heeft opdrachtgever het recht om een of meerdere percelen te vergroten zodat de dienstverlening en continuïteit van het onderwijs en activiteiten gewaarborgd blijven. 4. Het staat opdrachtgever middels de vierde herzieningsclausule vrij om naast de uitgevraagde gewone onderhoudshandelingen ook additionele buitengewone onderhoudshandelingen, vervangingen en/of planmatig onderhoud, die gewenst zijn met het oog op de continuïteit van het onderwijs en activiteiten, deel te laten uitmaken van de opdracht. De waarde van deze opdrachten tezamen mag jaarlijks niet meer bedragen dan 49,99% van opdrachtsom per jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Circa 23.500 m2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Circa 21.500 m2
Interne Kennung: 3