See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży branżowej, ochronnej i roboczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : ,,Dostawa odzieży branżowej, ochronnej i roboczej’’tj. 1) Zadanie 1 Dostawa odzieży branżowej. 2) Zadanie 2- Dostawa odzieży ochronnej i roboczej. 3) Zadanie 3 Dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego. 2. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 445988-2025
Interne Kennung: 251/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odzieży branżowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży branżowej. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać odzież branżową zapisaną w formularzu ofertowym w dowolnej konfiguracji, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung