554413-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen – Povodňové škody 2024 ÚČOV Rozvodna ČS na přivaděči D
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPovodňové škody 2024 ÚČOV Rozvodna ČS na přivaděči D
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je oprava poškozené rozvodny čerpací stanice na přivaděči D na Ústřední čistírně odpadních vod v Ostravě Přívoze v areálu ÚČOV (dále jen“ÚČOV“). Jedná se o opětovné zprovoznění ÚČOV a tím odstranění stavu, kdy veškeré přitékající odpadní vody jsou vypouštěny bez řádného čištění do vodoteče.
Interne Kennung224/2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je oprava poškozené rozvodny čerpací stanice na přivaděči D na Ústřední čistírně odpadních vod v Ostravě Přívoze v areálu ÚČOV (dále jen“ÚČOV“). Jedná se o opětovné zprovoznění ÚČOV a tím odstranění stavu, kdy veškeré přitékající odpadní vody jsou vypouštěny bez řádného čištění do vodoteče.