2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekologizace kovárny TATRA METALURGIE a.s. - chladící okruh a potrubí chladící vody
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je modernizace kovárny společnosti TATRA METALURGIE a.s. prostřednictvím náhrady výrobních linek a souvisejících provozních zařízení, která negativně ovlivňují životní a pracovní prostředí, za nové technologie splňující současné ekologické a technické standardy. Realizace se zaměřuje na čistě technologickou a funkční přestavbu, probíhající převážně v rámci stávajícího objektu kovárny. Nové řešení snižuje environmentální dopady, zachovává původní funkčnost, avšak s vyšší mírou automatizace, která zlepšuje hygienu práce, a zvyšuje kvalitu výroby. Předmětem Veřejné zakázky je dodávka, montáž, komplexní zkoušky a uvedení zařízení do provozu zahrnující v souladu s Technickou zprávou provozní soubory PS 10.300 Chladící okruh a PS 16.000 ve smyslu čl. 6.14.1 Technické zprávy - Potrubí chladící vody. Součástí plnění Veřejné zakázky je dále zajištění připravenosti zařízení pro napojení do podnikové sítě zadavatele dle specifikace čl. 6.15. přílohy č. 11 ZD (Technická zpráva) - PS 17.000 Slaboproudé rozvody. Podrobné vymezení předmětu Veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v příloze č. 11 ZD (Technická zpráva), přičemž pro účely této Veřejné zakázky se za předmět plnění považují pouze ty dodávky a služby, které jsou výslovně vymezeny v této ZD a příloze č. 10 ZD – Závazném návrhu smlouvy (týká se zejména výše uvedených provozních souborů, dále jen /“Smlouva“/). Činnosti uvedené v příloze č. 11 ZD – Technické zprávě nad rámec takto vymezeného předmětu plnění nejsou součástí plnění dodavatele.
Interne Kennung: VZ4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatelem vyhrazené změny závazku jsou blíže upraveny v příloze č. 10 ZD.