2. Verfahren
Verfahren
Titel: Turbinaalkatrészek szállítás, szolgáltatás végzése
Beschreibung: Turbinaalkatrészek szállítása és a kapcsolódó szolgáltatások elvégzése A) Alkatrészszállítás 2026. évi szállítás - 1. sz. táblázat Főgőz gyorszáró szelepek (8 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 1. Anyacsavar (kiegészítő megmunkálás) М-1029028 8 1/1. Illesztő stift 2.12х26-30H13 Goszt 3128-70 100 2. Persely Sz-1026970R 8 3. Persely Sz-1026969 8 4. Labirint Sz-1026972 8 5. Labirint Sz-1026973 8 6. Csavar NК-319 8 3., 4. sz szabályzó szelepek (4 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 7. Zárópersely Sz-1022170R 4 8. Tömítőpersely М-841-30-22R 8 9. Persely М-841-30-18R 20 10. Persely М-841-30-23 8 11. Szelepszár Ø50 Sz-441-30-08 4 1., 2. sz szabályzószelepek (4 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 12. Zárópersely Sz-1022171R 4 13. Tömítőpersely М-841-31-29R 12 14. Persely М-841-31-18R 20 15. Gőzelvezető persely М-841-31-30 8 16. Szelepszár Ø60 Sz-441-31-08 4 16/1. Szelepszár gömbanya Ø50 M-441-31-38 10 16/2. Szelepszár gömbanya Ø60 M-441-30-45 10 Alkatrészek forgórész átlapátozáshoz (2 készlet alkatrész) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 17. Biztosítólemez М-382-20-04 1000 18. Biztosítólemez М-382-20-76 1000 19. Rúd М-822-20-48 110 20. Csőbandázs М-822-20-24 120 21. Alátét М-822-20-49 220 NNY ház tömítések (1 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 22. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-01SzB 2 23. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-02SzB 7 24. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-03SzB 5 25. Támasz М-470-12-00-04 144 26. Rugó М-470-12-00-06 144 27. Támasz М-1051159 168 28. Rugó Sz-1051160 168 29. Csavar М8/22.23.30H13 NК-300 28 30. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 144 31. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 168 32. Tömítőgyűrű Sz-5041-60-08SzB 12 33. Csavar М10/25.23.30H13 NК-300 12 KNY ház tömítések (3., 4. fokozati diafragma vízleválasztók készlete, KNY ház vég- és diafragma tömítések készlete) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 34. Tömítőgyűrű Sz-1052267АSzB 8 35. Tömítőgyűrű Sz-1052266АSzB 4 36. Támasz М-470-12-00-04 144 37. Rugó М-470-12-00-06 144 38. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 168 39. Tömítőgyűrű Sz-1052146АSzB 8 40. Tömítőgyűrű Sz-1052232АSzB 4 41. Tömítőgyűrű Sz-1052281АSzB 8 42. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 144 43. Rugó Sz-1051160 168 44. Támasz М-1051159 168 45. Vízleválasztó, KNY 3. fokozati (készlet) Sz-1028172SzB 4 46. Vízleválasztó, KNY 4. fokozati (készlet) Sz-1028176SzB 4 Tengelyforgató berendezés (1 készlet szegmens) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 47. Támaszcsésze B-754-26-02SzB 2 48. Hézagoló alátét М-754-26-01 6 49. Hézagoló alátét М-754-26-01-(01) 6 50. Hézagoló alátét М-754-26-01-(02) 6 51. Hézagoló alátét М-754-26-01-(03) 6 52. Siklóbetét Sz-754-26-00-02 6 53. Támbetét Sz-754-26-00-03 6 54. Hernyócsavar М10-6gx20.14Н GOSzT 1476-93 6 55. Csavar В.М12х25.23.30Х13 GOSzT1491-80 6 56. Huzal 2-О-Cs L=0,25м SzTP 6-95 1 57. Könyökszeparátor 449-02/220-44 1 58. Csapágy 3526Ju GOSzT 5721-1975 24 Főolaj szivattyú alkatrészek Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 59. Főolaj szivattyú csőtengely B-441-41SZB3 1 60. Főolaj szivattyú járókerék SZ-441-41SZB4 2 61. Impeller szivattyú járókerék SZ-441-41-38 4 2027. évi szállítás - 2. sz. táblázat Főgőz gyorszáró szelepek (8 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 1. Anyacsavar (kiegészítő megmunkálás) М-1029028 8 2. Persely Sz-1026970R 8 3. Persely Sz-1026969 8 4. Labirint Sz-1026972 8 5. Labirint Sz-1026973 8 6. Csavar NК-319 8 3., 4. sz szabályzószelepek (4 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 7. Zárópersely Sz-1022170R 4 8. Tömítőpersely М-841-30-22R 8 9. Persely М-841-30-18R 20 10. Persely М-841-30-23 8 1., 2. sz szabályzószelepek (4 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 11. Zárópersely Sz-1022171R 4 12. Tömítőpersely М-841-31-29R 12 13. Persely М-841-31-18R 20 14. Gőzelvezető persely М-841-31-30 8 NNY ház tömítések (1 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 15. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-01SzB 2 16. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-02SzB 7 17. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-03SzB 5 18. Támasz М-470-12-00-04 144 19. Rugó М-470-12-00-06 144 20. Támasz М-1051159 24 21. Rugó Sz-1051160 24 22. Csavar М8/22.23.30H13 NК-300 28 23. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 144 24. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 24 KNY ház tömítések (3., 4. fokozati diafragma vízleválasztók készlete, KNY ház vég- és diafragma tömítések készlete) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 25. Tömítőgyűrű Sz-1052125АSzB 8 26. Tömítőgyűrű Sz-1052127АSzB 4 27. Tömítőgyűrű Sz-1052126АSzB 4 28. Tömítőgyűrű Sz-1052281АSzB 4 29. Rugó Sz-1051160 320 30. Támasz М-1051159 320 31. Huzal 2-ТSz-12H18N10Т L=45 SzTP6-95 464 32. Tömítőgyűrű Sz-1050120АSzB 12 33. Támasz М-470-12-00-04 144 34. Rugó М-470-12-00-06 144 35. Vízleválasztó, KNY 3. fokozati (készlet) Sz-1028172SzB 4 36. Vízleválasztó, KNY 4. fokozati (készlet) Sz-1028176SzB 4 Tengelyforgató berendezés (1 alkatrészkészlet a kuplunghoz) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 37. Kuplungbetét М-201-05-46 8 38. Feszítőrugó М-201-05-53 8 39. Külső fer. tárcsa М-201-05-48 3 40. Belső tárcsa М-201-05-47 4 41. Támasztótárcsa М-201-05-45 1 42. Feszítőcsavar М-424-26-26 8 43. Nyomótárcsa С-201-05-49 1 44. Kuplung szegecs. С-1027882СБ 1 2028. évi szállítás - 3. sz. táblázat Főgőz gyorszáró szelepek (8 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 1. Anyacsavar (kiegészítő megmunkálás) М-1029028 8 2. Persely Sz-1026970R 8 3. Persely Sz-1026969 8 4. Labirint Sz-1026972 8 5. Labirint Sz-1026973 8 6. Csavar NК-319 8 Alkatrészek forgórész átlapátozáshoz (2 készlet alkatrész) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 7. Biztosítólemez М-382-20-04 1000 8. Biztosítólemez М-382-20-76 1000 9. Rúd М-822-20-48 110 10. Csőbandázs М-822-20-24 120 11. Alátét М-822-20-49 220 NNY ház tömítések (1 készlet tömítés) 12. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-01SzB 2 13. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-02SzB 7 14. Tömítőgyűrű Sz-5041-09-03SzB 5 15. Támasz М-470-12-00-04 144 Folytatás a "II.2.4) Közbeszerzés leírása:" pontban
Interne Kennung: EKR000309802025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42113100 Teile für Wasserdampfturbinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Turbinaalkatrészek szállítása és a kapcsolódó szolgáltatások elvégzése A II.1.4) A közbeszerzés leírása folytatása: Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 16. Rugó М-470-12-00-06 144 17. Támasz М-1051159 168 18. Rugó Sz-1051160 168 19. Csavar М8/22.23.30H13 NК-300 28 20. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 144 21. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 168 22. Tömítőgyűrű Sz-5041-60-08SzB 12 23. Csavar М10/25.23.30H13 NК-300 12 KNY ház tömítések (3., 4. fokozati diafragma vízleválasztók készlete, KNY ház vég- és diafragma tömítések készlete) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 24. Tömítőgyűrű Sz-1052267АSzB 8 25. Tömítőgyűrű Sz-1052266АSzB 4 26. Támasz М-470-12-00-04 144 27. Rugó М-470-12-00-06 144 28. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 144 29. Tömítőgyűrű Sz-1052146АSzB 8 30. Tömítőgyűrű Sz-1052232АSzB 4 31. Tömítőgyűrű Sz-1052281АSzB 8 32. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 320 33. Rugó Sz-1051160 320 34. Támasz М-1051159 320 35. Vízleválasztó, KNY 3. fokozati (készlet) Sz-1028172SzB 4 36. Vízleválasztó, KNY 4. fokozati (készlet) Sz-1028176SzB 4 2029. évi szállítás - 4. sz. táblázat Főgőz gyorszáró szelepek (8 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 1. Anyacsavar (kiegészítő megmunkálás) М-1029028 8 2. Persely Sz-1026970R 8 3. Persely Sz-1026969 8 4. Labirint Sz-1026972 8 5. Labirint Sz-1026973 8 6. Csavar NК-319 8 3., 4. sz szabályzószelepek (6 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 7. Zárópersely Sz-1022170R 6 8. Tömítőpersely М-841-30-22R 12 9. Persely М-841-30-18R 30 10. Persely М-841-30-23 12 1., 2. sz szabályzószelepek (6 készlet tömítés) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 11. Zárópersely Sz-1022171R 6 12. Tömítőpersely М-841-31-29R 18 13. Persely М-841-31-18R 30 14. Gőzelvezető persely М-841-31-30 12 Alkatrészek forgórész átlapátozáshoz (2 készlet alkatrész) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 15. Biztosítólemez М-382-20-04 1000 16. Biztosítólemez М-382-20-76 1000 17. Rúd М-822-20-48 110 18. Csőbandázs М-822-20-24 120 19. Alátét М-822-20-49 220 KNY ház tömítések (3., 4. fokozati diafragma vízleválasztók készlete, KNY ház vég- és diafragma tömítések készlete) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 20. Tömítőgyűrű Sz-1052267АSzB 8 21. Tömítőgyűrű Sz-1052266АSzB 4 22. Támasz М-470-12-00-04 144 23. Rugó М-470-12-00-06 144 24. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 144 25. Tömítőgyűrű Sz-1052146АSzB 8 26. Tömítőgyűrű Sz-1052232АSzB 4 27. Tömítőgyűrű Sz-1052281АSzB 8 28. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 320 29. Rugó Sz-1051160 320 30. Támasz М-1051159 320 31. Vízleválasztó, KNY 3. fokozati (készlet) Sz-1028172SzB 4 32. Vízleválasztó, KNY 4. fokozati (készlet) Sz-1028176SzB 4 Tengelyforgató berendezés (1 készlet szegmens) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 33. Támaszcsésze B-754-26-02SzB 2 34. Hézagoló alátét М-754-26-01 6 35. Hézagoló alátét М-754-26-01-(01) 6 36. Hézagoló alátét М-754-26-01-(02) 6 37. Hézagoló alátét М-754-26-01-(03) 6 38. Siklóbetét Sz-754-26-00-02 6 39. Támbetét Sz-754-26-00-03 6 40. Hernyócsavar М10-6gx20.14N GOSzT 1476-93 6 41. Csavar В.М12х25.23.30H13 GOSzT1491-80 6 42. Huzal 2-О-Cs L=0,25м SzTP 6-95 1 43. Könyökszeparátor 449-02/220-44 sz. vázlat 2 2030. évi szállítás - 5. sz. táblázat Alkatrészek forgórész átlapátozáshoz (2 készlet alkatrész) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 1. Biztosítólemez М-382-20-04 1000 2. Biztosítólemez М-382-20-76 1000 3. Rúd М-822-20-48 110 4. Csőbandázs М-822-20-24 120 5. Alátét М-822-20-49 220 KNY ház tömítések (3., 4. fokozati diafragma vízleválasztók készlete, KNY ház vég- és diafragma tömítések készlete) Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 6. Tömítőgyűrű Sz-1052267АSzB 8 7. Tömítőgyűrű Sz-1052266АSzB 4 8. Támasz М-470-12-00-04 144 9. Rugó М-470-12-00-06 144 10. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=35 SzTP6-95 144 11. Tömítőgyűrű Sz-1052146АSzB 8 12. Tömítőgyűrű Sz-1052232АSzB 4 13. Tömítőgyűrű Sz-1052281АSzB 8 14. Huzal 2-ТSz-12H18NТ10Т L=45 SzTP6-95 320 15. Rugó Sz-1051160 320 16. Támasz М-1051159 320 17. Vízleválasztó, KNY 3. fokozati (készlet) Sz-1028172SzB 4 18. Vízleválasztó, KNY 4. fokozati (készlet) Sz-1028176SzB 4 Főolaj szivattyú alkatrészek Ssz. Megnevezés Rajzszám Mennyiség (db) 19. Főolaj szivattyú csőtengely B-441-41SZB3 1 20. Főolaj szivattyú járókerék SZ-441-41SZB4 2 21. Impeller szivattyú járókerék SZ-441-41-38 2 3., 4. sz szabályzó szelepek 22. Szelepszár Ø50 Sz-441-30-08 4 1., 2. sz szabályzó szelepek 23. Szelepszár Ø60 Sz-441-31-08 4 B) Szolgáltatás Sorszám Mérnök-szolgáltatási tevékenység 1. A K-220-44 típusú turbinák kisnyomású házainak 3-4. fokozati vízleválasztóinak cseréjéhez műszaki dokumentáció és szerelési technológia készítése és átadása 2.1. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 21SA turbina teljes tengelyvonal beállítása, valamint a 3-4. fokozati vízleválasztók cseréje során 2.2. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 21SA kisnyomású turbinák 5. fokozati teljes átlapátozása során 3.1. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 11SA turbina teljes tengelyvonal beállítása, valamint a 3-4. fokozati vízleválasztók cseréje során 3.2. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 11SA kisnyomású turbinák 5. fokozati teljes átlapátozása során 4.1. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 32SA turbina teljes tengelyvonal beállítása, valamint a 3-4. fokozati vízleválasztók cseréje során 4.2. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 32SA kisnyomású turbinák 5. fokozati teljes átlapátozása során 5.1. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 42SA turbina teljes tengelyvonal beállítása, valamint a 3-4. fokozati vízleválasztók cseréje során 5.2. Tervezői művezetés és műszaki vezetés a 42SA kisnyomású turbinák 5. fokozati teljes átlapátozása során
Interne Kennung: EKR000309802025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten