2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het transporteren van brandbaar grofvuil en snoeihout
Beschreibung: Deze opdracht omvat het transporteren van brandbaar grofvuil en snoeihout van de recyclageparken van stad Antwerpen naar een door de aanbestedende overheid aangeduide verwerker. De afzetcontainers gebruikt bij dit transport, worden gehuurd bij de opdrachtnemer. De perscontainers worden door de aanbestedende overheid voorzien. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: • PERCEEL 1 - Het transporteren van brandbaar grofvuil afkomstig van recyclageparken • PERCEEL 2 - Het transporteren van snoeihout afkomstig van recyclageparken
Interne Kennung: GAC_2025_03618
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - Het transporteren van brandbaar grofvuil afkomstig van recyclageparken
Beschreibung: Het transporteren van brandbaar grofvuil afkomstig van recyclageparken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - Het transporteren van snoeihout afkomstig van recyclageparken
Beschreibung: Het transporteren van snoeihout afkomstig van recyclageparken
Interne Kennung: 2