2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Praha – Kbely – rekonstrukce budovy č. 3 (štáb)“ – PD
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS1-2026-055 zpracování dokumentace pro vydání povolení záměru stavby „Praha – Kbely – rekonstrukce budovy č. 3 (štáb)“ – PD, projednání s dotčenými orgány, zajištění pravomocného povolení záměru stavby, zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby, zpracování soupisu všech prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, zajištění dozoru projektanta, zajištění osoby koordinátora BOZP a zajištění řádného výkonu technického dozoru stavebníka.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 55948/2026-1322