See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Tagrenderens
Beschreibung: Ved nærværende udbud har Ordregiver indhentet tilbud på tagrenderens på Københavns Kommunes ejendomme, som omfatter rensning af tagrender og nedløb på ejendomme i Københavns Kommune.
Interne Kennung: 2024-0319683
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet er gennemført som offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver økonomisk aktør kan afgive tilbud.Ordregiver gør opmærksom på, at der under offentligt udbud ikke gennemføres forhandlinger inden tildeling af en kontrakt, ligesom der heller ikke finder en kontraktforhandling sted efter tildeling af kontrakten. Nærmere procedure er beskrevet i udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000