554532-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kommunikationsinfrastruktur – Achiziție de Optimizare Infrastructură HUB în cadrul proiectului “HeliPol - acțiune integrată pentru creşterea siguranţei traficului rutier – etapa II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție de Optimizare Infrastructură HUB în cadrul proiectului “HeliPol - acțiune integrată pentru creşterea siguranţei traficului rutier – etapa II”
Beschreibung: Achiziție de Optimizare Infrastructură HUB în cadrul proiectului “HeliPol - acțiune integrată pentru creşterea siguranţei traficului rutier – etapa II”. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor -18. Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare o singură dată, în a 11 zi înainte de data limită de depunere a ofertelor pentru clarificările solicitate cu 18 zile înaintea termenului limită de depunere a ofertelor, precizat la secțiunea I.3) Comunicare din fisa de date. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 4267095/2025/2.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Optimizare Infrastructură HUB soluție compusă din: 1.Optimizare insule rackuri IT existente și instalare rackuri IT insulă nouă 2. Insulă rack-uri high density nouă 3. Instalare în încăpere de tip meet me room 4. Protecție chillere 5. Cablare structurată FO+CU
Interne Kennung: 1