554549-2026 - Wettbewerb
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Sprzedaż gazu ziemnego, wysokometanowego o symbolu E wg PN-C04750:2011 na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. tj. Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż gazu ziemnego, wysokometanowego o symbolu E wg PN-C04750:2011 na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. tj. Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż gazu ziemnego, wysokometanowego o symbolu E wg PN-C04750:2011 na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. tj. Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungZP.05/2026