2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace ogrodniczo-porządkowe na terenie Parku Żerańskiego w dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac ogrodniczo-porządkowych na terenie Parku Żerańskiego w dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ oraz Formularzu cenowym - Zakres prac i ceny jednostkowe, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony z powodu konieczności objęcia Parku Żerańskiego pracami polegającymi na utrzymaniu porządku i związanych z prawidłowym utrzymaniem zieleni natychmiast po odebraniu inwestycji. Z uwagi na nowo założoną zieleń w tym liczne nasadzenia drzew o dużej wartości należy zapewnić ciągłość w pracach pielęgnacyjnych zieleni po przejęciu terenu budowy od wykonawcy. Czasowe zaniechanie prac, w szczególności związanych z podlewaniem roślin może spowodować starty w nasadzeniach. Na terenie parku znajduje się także duża ilość małej architektury tj. altany, pomosty, drewniane siedziska, która wymaga stałej kontroli, pielęgnacji i napraw. Obiekt pełni także bardzo ważną funkcje wypoczynkowo-rekreacyjne dla okolicznych mieszkańców. Należy także domniemywać, że nowo otwarty park z bogatą ofertą rekreacyjną stanie się celem lokalnej turystyki dla warszawiaków z innych części miasta. Z uwagi na presję użytkowników na miejską infrastrukturę, dużą dynamikę zmian i aktualne potrzeby wymagające szybkiego reagowania, konieczne jest zapewnienie ciągłości prac polegających na sprzątaniu, opróżnianiu koszy na śmieci oraz utrzymaniu zieleni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 66/PN/2025