See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zarządzanych urządzeń sieciowych z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X (switch) w tym przełączniki core, access oraz zakup oprogramowania NAC wraz z platformą sprzętową i wdrożeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu kontroli dostępu do sieci (Network Access Control – NAC) wraz z jego wdrożeniem oraz dostawa przełączników sieciowych przeznaczonych do współpracy z systemem NAC. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 2.1. Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik L do SWZ; 2.2. Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiące Załącznik H do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 88201-2026
Interne Kennung: C/1071/25/DBE/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001