See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DZZP-344/36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter, 33141620 Sanitätspacks, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33171110 Anästhesiemasken, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa masek anestetycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa masek anestetycznych jednorazowego użytku zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa rurek intubacyjnych z miękkim mankietem uszczelniającym i odsysaniem znad mankietu uszczelniającego
Beschreibung: Dostawa rurek intubacyjnych z miękkim mankietem uszczelniającym i odsysaniem znad mankietu uszczelniającego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa rurek tracheotomijnych z miękkim mankietem uszczelniającym i z odsysaniem z przestrzeni podgłośniowej
Beschreibung: Dostawa rurek tracheotomijnych z miękkim mankietem uszczelniającym i z odsysaniem z przestrzeni podgłośniowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa filtrów elektrostatycznych, mechanicznych, łączników, wymienników ciepła i wilgoci
Beschreibung: Dostawa filtrów elektrostatycznych, mechanicznych, łączników, wymienników ciepła i wilgoci zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa zestawów do pobierania próbek wydzieliny z oskrzeli
Beschreibung: Dostawa zestawów do pobierania próbek wydzieliny z oskrzeli
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa igieł, zestawów, cewników, filtrów do znieczulenia podpajęczego i zewnątrzoponowego
Beschreibung: Dostawa igieł, zestawów, cewników, filtrów do znieczulenia podpajęczego i zewnątrzoponowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa bezigłowych portów dostępu dożylnego i rozgałęziaczy wielokanałowych do infuzji dożylnych
Beschreibung: Dostawa bezigłowych portów dostępu dożylnego i rozgałęziaczy wielokanałowych do infuzji dożylnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa cewników do wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną
Beschreibung: Dostawa cewników do wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa zestawów do wkłuć centralnych
Beschreibung: Dostawa zestawów do wkłuć centralnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa wapna granulowanego z indykatorem
Beschreibung: Dostawa wapna granulowanego z indykatorem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa zestawów do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego oraz zestawów do pomiaru diurezy godzinowej
Beschreibung: Dostawa zestawów do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego oraz zestawów do pomiaru diurezy godzinowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa zestawów do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: Dostawa zestawów do kontrolowanej zbiórki stolca zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa wkładów workowych, pojemników do odsysania, uchwytów do pojemników oraz zaworów
Beschreibung: Dostawa wkładów workowych, pojemników do odsysania, uchwytów do pojemników oraz zaworów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa ramp 3 – kranikowych
Beschreibung: Dostawa ramp 3 – kranikowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa rurek intubacyjnych zbrojonych
Beschreibung: Dostawa rurek intubacyjnych zbrojonych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente, 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa łyżek do videolaryngoskopu typu Mcgrath MAC
Beschreibung: Dostawa łyżek do videolaryngoskopu typu Mcgrath MAC zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa łyżek typu Macintosh i Miller do uchwytów laryngoskopowych
Beschreibung: Dostawa łyżek typu Macintosh i Miller do uchwytów laryngoskopowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa zestawów do drenażu klatki piersiowej
Beschreibung: Dostawa zestawów do drenażu klatki piersiowej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa prowadnic
Beschreibung: Dostawa prowadnic zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa resuscytatorów jednorazowych
Beschreibung: Dostawa resuscytatorów jednorazowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa resuscytatorów wielorazowych dla dorosłych
Beschreibung: Dostawa resuscytatorów wielorazowych dla dorosłych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa masek do nieinwazyjnej wentylacji ustno-nosowej NIV
Beschreibung: Dostawa masek do nieinwazyjnej wentylacji ustno-nosowej NIV zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa nebulizatorów
Beschreibung: Dostawa nebulizatorów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa rurek tracheostomijnych z mankietem z ruchomym szyldem
Beschreibung: Dostawa rurek tracheostomijnych z mankietem z ruchomym szyldem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa masek oddechowych nagłośniowych jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa masek oddechowych nagłośniowych jednorazowego użytku zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa rurek intubacyjnych
Beschreibung: Dostawa rurek intubacyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa linii próbkujących jednorazowych
Beschreibung: Dostawa linii próbkujących jednorazowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa obwodów oddechowych
Beschreibung: Dostawa obwodów oddechowych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa zestawów z igłą Veressa do bezpiecznej punkcji opłucnej
Beschreibung: Dostawa zestawów z igłą Veressa do bezpiecznej punkcji opłucnej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa uchwytów do mocowania rurki intubacyjnej
Beschreibung: Dostawa uchwytów do mocowania rurki intubacyjnej zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0031
Titel: Dostawa masek ustno- nosowych z obwodem oddechowym do urządzenia CPAP
Beschreibung: Dostawa masek ustno- nosowych z obwodem oddechowym do urządzenia CPAP zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa rurek tracheostomijnych z wymiennymi wkładami
Beschreibung: Dostawa rurek tracheostomijnych z wymiennymi wkładami zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa drenów do drenażu klatki piersiowej metodą Seldingera
Beschreibung: Dostawa drenów do drenażu klatki piersiowej metodą Seldingera zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa masek tlenowych z rezerwuarem tlenowym do podawania wysokich stężeń tlenu
Beschreibung: Dostawa masek tlenowych z rezerwuarem tlenowym do podawania wysokich stężeń tlenu zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa cewników do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta kompatybilnych z monitorem EV1000 z modułem Databoxproducenta Edwards Lifesciences
Beschreibung: Dostawa cewników do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta kompatybilnych z monitorem EV1000 z modułem Databoxproducenta Edwards Lifesciences zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0036
Titel: Dostawa zestawów do tlenoterapii
Beschreibung: Dostawa zestawów do tlenoterapii zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Dostawa zestawów do tracheotomii przez skórnej typu BLUperc
Beschreibung: Dostawa zestawów do tracheotomii przez skórnej typu BLUperc zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatów Fabian Acutronic
Beschreibung: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatów Fabian Acutronic zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 38
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0039
Titel: Dostawa obwodów oddechowych jednorazowego użytku do respiratora sle 2000 z nawilżaczem typu Fisher and Paykel MR730
Beschreibung: Dostawa obwodów oddechowych jednorazowego użytku do respiratora sle 2000 z nawilżaczem typu Fisher and Paykel MR730 zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0040
Titel: Dostawa układu oddechowego
Beschreibung: Dostawa układu oddechowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Dostawa cewników do punkcji obwodowych naczyń tętniczych
Beschreibung: Dostawa cewników do punkcji obwodowych naczyń tętniczych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dostawa aplikatorów do przygotowywania i pobierania leków, przyrządu do rozpuszczania leków, drenów oraz koreczków dwufunkcyjnych
Beschreibung: Dostawa aplikatorów do przygotowywania i pobierania leków, przyrządu do rozpuszczania leków, drenów oraz koreczków dwufunkcyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dostawa cewników Thorax
Beschreibung: Dostawa cewników Thorax zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatu do wysokoprzepływowej terapii tlenem
Beschreibung: Dostawa akcesoriów zużywalnych do aparatu do wysokoprzepływowej terapii tlenem zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 45
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0046
Titel: Dostawa systemów zamkniętych do bezpiecznego odsysania
Beschreibung: Dostawa systemów zamkniętych do bezpiecznego odsysania zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 46
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0047
Titel: Dostawa łączników prostych do układu oddechowego
Beschreibung: Dostawa łączników prostych do układu oddechowego zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Dostawa oprzyrządowania do kardiomonitorów
Beschreibung: Dostawa oprzyrządowania do kardiomonitorów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Dostawa akumulatorów do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Dostawa akumulatorów do pomp infuzyjnych zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Dostawa wideolaryngoskopów
Beschreibung: Dostawa wideolaryngoskopów zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część nr 50
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation